MEMLEKET KAN AĞLARKEN, LİDERE HAKARET ETMEK ŞEREFSİZLİKTİR!...

Dürüstlükten bahsedip, "İkiyüzlü" olanlara... Sadakatten bahsedip, "İhanet" edenlere...

Merhametten bahsedip, "Acımasız" olanlara... Adaletten bahsedip, "Hak" yiyenlere...

Gururdan bahsedip, "Yalakalığın" dibini vuranlara... Aldığı paranın helalinden bahsedip, onun bunun sırtından geçinen "Parazitlere"...

Allah korkusundan bahsedip, menfaati uğruna "İftira atanlara"... Dostluktan bahsedip, dakikada arkadaşını "Satanlara"...

Merdim deyip, "Dansöz" gibi "Kıvırtanlara"... Tek bir sözümüz olur Allah aşkına düşün bu partinin ve davanın yakasından.

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'yi ve partiyi siyasi rant ve üç kuruşluk yal için itibarsızlaştırmaya kalkan ihanet şebekeleri unutmayınız ki, siz ve sizin gibilerin siyasette iki yakası bir araya gelmeyecektir.

Emir eri münafıklar... Seçimlerde parti aleyhinde ve bölgede Milletvekili çıkmaması için elinden gelen hainliği yap, adayı arkadan hançerle, hiçbir şey olmamış gibi sırıtmaya devam et ve kene gibi yapış.

Seçimlerde hem çalışmayıp MHP'yi mecliste dördüncü parti durumuna düşürüp hem de bölgende aday olan Milletvekili seçilmemesi için yılan gibi zehrini akıt.

Kendinizi tatmin etmek için HDP dahi MHP'nin iki katı milletvekili çıkardı diyecek kadar alçaklaşan dönekler, ondan sonra bu iş MHP Lideri Devlet Bahçeli ile olmuyor diye ileri geri konuşanlar sizde hiç utanma arlanma yok mu?

Siz ve sizin gibiler istiyorsunuz ki, çölün ortasına ağzını, elini, kolunu, ayağını bağlayıp attığınız genel başkan ve bölgeden seçilemeyen Milletvekili sizlere gül bahçesi sunsun, yok öyle bir dünya.

Artık herkes seviyesini bilecek. Hayat susup sabredecek kadar uzun değil bizleri daha fazla meşgul etmeyin. Yolcu yolunda gerek ne haliniz var ise görünüz artık sabredecek gücümüz kalmadı.

Bir taşla iki kuş vurmaya kalktınız! Hem genel Başkanı hem de yöre Milletvekili adayını başarısız kılmak için elinizden gelen çirkin yüzünüzü her yerde gösterdiniz.

Memleket kan ağlarken, her gün şehitler gelirken, vatanımızın etrafı düşmanlarca sarılırken, siz hâlâ lidere hakaret etmeye devam edin. Lidere hakaret etmek şerefsizliktir!

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum