MERAL ABLA, NE YAPARSAN YAP. MHP'YE GENEL BAŞKAN OLAMAYACAKSIN!...

 

Her zaman olduğu gibi bugünde MHP'ye ve Lider Bahçeli'ye karşı oynan oyunların başında Meral Akşener ve onun gibiler gelmektedir. Ama ne yaparlarsa yapsınlar asla emellerine kavuşamayacaklardır. Hareketin liderine karşı oynanan oyunlar tutmayacak ve geri tepecektir. Çünkü Ülkücüler bu konuda çok kararlı.

MHP'ye ve Lider Devlet Bahçeli'ye karşı olan Sayın Meral Akşener ve zihniyeti asla başarılı olamayacaklardır. Çünkü hepiside vefasız ve nankörlerdir. Kendilerine yazılan rollerini maşallah çok iyi oynuyorlar.

Ama unuttukları birşey var! Ne kadar oynarsanız oynayın, ne kadar dönerseniz dönün, ne kadar pusuya yatarsanız yatın, oynadığınız oyun deryasında boğulacaksınız. Sakın unutmayın.

Sayın Meral Akşener ve onun gibi olanlar için roller yazılmış, sahne hazırlanmış birileri oynuyor, birileri seyrediyor... Birileri de de filimden etkilenmiş sızlanıp duruyor... Siz bu rollerinizi iyi oynayın ki, başka alanlarda da, roller kapar ve köşeyi dönersiniz. Çünkü sizler köşe kapmayı çok iyi bilirsiniz.

Türkiye'nin ve Türk Milletinin MHP'ye ihtiyaç duyduğu bu günlerde... Sayın Meral Akşener ve diğerleri çıbanbaşı olarak ortaya çıkması ve muhalefet görevi yapmaları çok düşündürücü olduğu kadar çok acımasız oldukları her hallerinden belli oluyor. Utanmadan, sıkılmadan ülkücü geleneği yıkma girişiminde bulunacak kadar ileri gitmişlerdir.

Lider Devlet Bahçeli, dün elinden tutuğu, makam, mevki verip adam zannettiği bu kişiler şimdi "ihanet" safında yer alıyor... MHP ve Ülkücü düşmanı olan medyada "medya maymunluğu" yapıyorlar.

Sayın Meral Akşener ve onun gibiler ne konuşurlarsa konuşsunlar, ne söylerse söylesinler, ne derlerse desinler, asla emellerine ulaşamayacaklardır. Asla hedeflerine varamayacaklardır. Asla MHP'yi ele geçiremeyeceklerdir.

Ey!.. Sayın Meral Akşener ve diğerleri, asla güneşi balçıkla sıvayamayacaksınız. Ülkücü irade liderinin yanındadır... Ülkücü irade zorlukları elbet aşar.

Sizler, lideri arkadan hançerlediniz. Milletvekili olurken çok iyi, milletvekili olamayınca lidere saldırı ve lideri her yerinden hançerlemek. İnsanda biraz olsun utanma-arlanma olur. Allah'tan korkmaz kuldan utanmazlar.

Karanlığa dalmış, yollarını şaşırmış, ne yapacaklarını unutmuş, ne oldum delisi olmuş, herkese yalvaran, herkesin önünde eğilen-bükülen, imza ile genel başkan olmak için el etek öpen zavallılar tarih sizi affetmeyecek.

Ey.. Sayın Meral Akşener ve zihniyeti dava için büyük bir yüksünüz, artık düşün yakamızdan, artık defolun gidin partimizden, sizi kim organize ediyorsa, size kim rol veriyorsa gidin orada rollerinizi oynayın. İyi de maddi imkana kavuşursunuz!..

 

Zakir TOKDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.