MERAL ABLA NEDEN GIKINIZ ÇIKMADI?

Meral Ablamız, Devlet BAHÇELİ'nin önünde eğildi-büküldü, hamur gibi kalıptan kalıba girdi. Meral Ablamız BAHÇELİ'nin önünde eğilip elini öperken hiçte gıkını çıkarmadı.

Meral Abla, 7 Haziran öncesi, yapılan temayüllere rağmen, siz ve sizin gibi beyefendiler seçilecek sıralarda yer buldunuz doğru mu? Bence doğru!...

Meral Abla, İçinizden vekil seçilenleri oldumu? Bence oldu. Her şey süt liman, her tüzük, her uygulama demokratik.. Öylemi?

Meral Abla, Yaşasın "Bilge Lider" diyen siz ve sizin gibiler değil mi?

Meral Abla, 1 Kasım'a yürünen süreçte neden siz ve sizin gibiler gıkını çıkarmadı?

Meral Abla, siz milletvekili iken, TBMM Başkanvekili iken neden gıkınız çıkmıyordu?

Meral Abla, O çok inandığınız doğruları, o yanlış bulduğunuz, antidemokratik nitelediğiniz MHP tüzüğünü tartışmaya açmıyor, MHP grup toplantılarında ve meşru parti zeminlerinde bu yanlışlıklara işaret buyurmuyordunuz?

Meral Abla, siz ve sizin gibilere ne oldu da gözünüz açıldı, diliniz çözüldü, yüreğiniz cesaretlendi?

Meral Abla, Size ve sizin gibilere açıkça ve mertçe soruyoruz.. Neden 7 Haziran öncesi aday tespit metotlarını sorgulamadınız?

Meral Abla, 7 Haziran sonuçlarını neden objektif değerlendirip, aslında MHP için bu sonuçların büyük bir zafer olmadığını değerlendirmediniz?

Meral Abla, Seçim sonuçları üzerinden MHP de Genel Başkanlık tartışmaları başlatmanın ne anlama geldiğini Türk Milliyetçileri ve Ülkücülerin bilmediğini mi sanıyorsunuz?

Meral Abla, siz ve sizin gibiler Tabana rağmen, delegeye rağmen, temayüllere rağmen milletvekilliği ve TBMM Başkanvekili ile payelendiğinizi ne çabuk ve neden unuttunuz?

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.