MERAL ABLA, SEN KİMİNLE YÜRÜYECEĞİNİ ÇOK İYİ BİLİRSİN!..

Bizim bir türlü kabul edemediğimiz şey, ülke bu haldeyken, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımızın olduğu bu kadar açıkken, Ülkücü ve Milliyetçi bildiğimiz insanların nasıl bu oyuna geldikleri ve alet olduklarıdır? Herkes aklını başına almalıdır.

Meral ablamız, 25 bin kişiyle saraya yürüyecekmiş ve orada da namaz kılacakmış. Neden yürüyecekmiş.. Mahkeme'nin MHP ile ilgili vereceği karara müdahale ederse yürüyecekmiş. Eeee Meral abla, sen Recep Tayyip Erdoğan'la AKP'yi kurmak için o kadar il il yürüdünkü. Anladığım kadarıyla alışkınsın yürümeye.

Genel Başkan adayı olarak ortaya çıkanların yaptıkları açıklamalara bakın. Tam olarak renksiz, kıblesiz, nereden gelip nereye gittiği belli olmayan, duruma göre vaziyet alan, BOP Yoluna uyan bir parti vadediyorlar.

Meral abla, Allah aşkına insanı güldürme. Sen Recep Tayyip Erdoğan'la az mı yürüdün? AKP'yi kurmak için az mı mücadele ettin. Yapma be abla.. İnan çok şakacısın.

Bunlar, sayın Devlet Bahçeli'nin neyi yanlış yaptığı, hangi sözüne veya siyasetine katılmadıkları soruluyor. Yanlış buldukları, katılmadıkları hiçbir şey yok. Tamamına hak veriyor, tamamını onaylıyorlar.

Kimse de, "PEKİ DERDİNİZ NEDİR?" Siz gelince farklı ne yapacaksınız? Diye sormuyor. Farkları işte tam olarak buradadır. Açık ve net şekilde MHP'yi ANAP'laştırmaya, AKP'leştirmeye bir oyunun parçası haline getirmeye çalışıyorlar ve bunu da gizlemiyorlar.

Meral abla, hiç boşuna heveslenme.. Sen MHP'ye Genel Başkan olamayacan. Olmanda mümkün değil. Mahkeme kurultayın yapılması için kararda verse yine sen genel başkan olamayacan.

Birilerinin BOP'lu hesapları olabilir. Birileri iktidar uğruna ülkenin tamamen çözülmesinde her türlü göreve hazır olduklarını ilan edebilir.

Ancak, hiç kimse bu oyunun görülemeyeceğini ve iktidar uğruna her şeye razı olunacağı zannetmesin. MHP bu ülkenin ve bu milletin son kalesi, son ümididir. Bunu kimsenin değiştirmeye hakkı da yoktur, haddi de değildir.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.