MERAL AKŞENER, SİZİN-BİZİM-HEPİMİZİN BU DAVAYA YAPMIŞ OLDUĞU HİZMETİN..

Sayın Meral Akşener ne yaparsa yapsın, nerelerde koşarsa koşsun, kimlerle hareket ederse etsin, kimlere sırtını daymışsa dayasın. Unutmasın ki, MHP genel başkan olmayacak. MHP ve Ülkücü camia buna asla fırsat vermeyecektir. Bu kadar açık ve net olarak ifade ediyorum.

Lidere sadakatı şartlara bağlayan, Abdest aldıkları yerde namaz kılmayanlardır. Bizler Milliyetçi ve Ülkücü olmanın sorumluluğu çerçevesinde Liderimiz Sayın Devlet Bahçelinin YANINDA ve VEFA duygusu içerisindeyiz.

Sayın Meral Akşener, Milletvekili ve TBMM Başkanvekiliyken.. Acaba neden hiç bir İl ve İlçe Teşkilatlarını ziyaret etmemiş, Teşkilat mensuplarının dertleriyle ilgilenmemiş ve dertlerinin, sıkıntılarının olup-olmadığını sormamıştır?

Başbuğumuzun izinde Liderimizin Devlet Bahçeli'nin emrindeyiz. Yılanlardan, satanlardan, kaçanlardan olmayacağız, olmayız!.. Sen ki sevdaların şahı; Dileğimiz sen, muradımız sen... Dönsede dünya kendi başına biz dönmeyiz.

Sayın Meral Akşener, Allah aşkına birgün olsun.. Sizi, bizi ve hepimizden birini aradığı-sorduğu var mı? Gören-duyan ve şahit olan var mı? Aramaz kardeşim aramaz!.. Çünkü bir eli yağda bir eli baldaydı. Nasıl ki, Milletvekili olmadı başladı keklik gibi ötmeye.

Liderimiz Devlet Bahçeli, her zamankinden daha güçlü, daha inançlı ve daha kararlıdır. Bizlerde samimiyetle Liderin emrinde ve izindeyiz. Çünkü asla nankör değiliz. Yapılan hizmeti bilenlerdeniz.

Sayın Meral Akşener, ben Ülkücü değilim demokratım dedi mi? dedi. Ülkücü olmayan, Ülkü Ocağının tozunu yutmayan, çayını-çorbasını içmeyen birinden genel başkan olur mu? Bana bir tane BAŞBUĞUMUZLA ilgili fotoğrafını gösterebilirmisiniz? ÜLKÜ OCAĞINA gittiğini gören-duyan var mı? Veya bir tane fotoğraf gösteren var mı?

MHP'yi; DP, AP, DYP ve ANAP'ın toplanma partisi haline getirmek isteyenler, sizin Ülkücü Hareketi tanımadığınız belli oldu. Bence başka kapıya.

Sayın Meral Akşener, bu davanın hep nimetine talip olmuştur. Siz, biz ve hepimiz kadar bu davada hizmeti var mı? Bu davanın hiç siz, biz ve hepimiz kadar çileye talip olmuşmudur? Allah aşkına soruyorum lütfen cevap verin?

Bayram değil seyran değil. Kongre kararıda yok. Bu geziler neyin gezisi acaba? Genel Merkezine karşı faaliyet yapan yönetici olur mu?

Sayın Meral Akşener ve etrafında dolananlar, peşinden koşanlar bu enerjilerini bu hırslarını MHP'nin başarısı ve iktidarı için keşke harcasaydılar. Ama harcamazlar. Çünkü bunların amacı üzüm yemek değil bağcı döğmektir.

Öyle değil mi? Meral Abla!.. Listeye konunca "MEZARA KADAR" diye riya yapanların VEFA duygusunu PAZARA çıkardığını görüyoruz. Davaya sadakat Lidere vefa karakterimizdir Meral Abla!.. Siz ve sizin gibilerde vefa yokmuş. Nankörlük diz boyuyumuş. Meral Abla, Siz ve sizin gibiler MEZARA kadar değil PAZARA kadarsınız.

Değerli kardeşlerim, Meral ablamız, sizin, bizim ve hepimizin bu davaya yapmış olduğumuz hizmetin tozu bile olamaz!..

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.