MERAL AKŞENER'İN EDİRNE'DE KİMYASI BOZULDU

Meral Akşener, MHP ve Ülkücü camia içinde ikilik çıkarma gayretlerinin bir sonucu olarak Anayasa Referandumu çalışmaları kapsamında, geçtiğimiz günlerde Edirne'mizi ziyaret etti, umduğunu bulamadan da şehrimizden ayrıldı.

Meral Akşener'in kimyası bozulmuş, zavallı duruma düşmüş, ne dediğini bilmez olmuş, çaresiz kalmış, nefesi tükenmiş, neye ve kime hizmet ettiğini cümle alem biliyor. Çırpındıkça batıyor, battıkça çırpınıyor!...

Lider Devlet Bahçeli, evet dedikçe Meral Akşener ve tayfası çılgına dönüyor, Y-CHP'nin vagonuna binmiş kınalı eli ile el sallıyor, her gittiği yerde duvara tosluyor, tosladıkça başı dönüyor ve uykuları kaçıyor! Peki kim bunlar? Bir yere tutunamayan ve boşa kürek çekenler.. Başka? Türk ve Türkiye düşmanları...

Edirne'de MHP ve Ülkücü camiayı bölmek, saflara ayırmak ve akabinde yok etmek gayesinde olanlar, Y-CHP'nin dümenine su taşıyanlar unutmasınlar ki, bu camianın sahibi Yüce Allah'tır!.. Ne gücünüz ne de nefesiniz yeter.

Hasbelkader Edirne MHP ve Ülkücü camia içerisinde görev aldıkları dönemlerde bile bu kadar çalışmamış olanlar... Şimdi ise Genel Başkan Sayın Devlet Bahçeli'yi bahane ederek, Y-CHP ile işbirliği yaparak faaliyet gösterenler.. Ne yaparlarsa yapsınlar hevesleri kursaklarında kalacaktır.

Edirne MHP ve Ülkücü camiada bir zaman içimizde yer alanlar ve her dönem karşımızda duranlar birlik olmuş, el ele Milliyetçi Ülkücü Harekete ve O'nun Liderine karşı karalama kampanyası sürdürüyorlar. Bu karalama kampanyalarına karşı elbette bu hareketin Öz Evlatları'nın da elbette söyleyecek sözü vardır. Ve Edirne bunun en güzel ifade şekliydi.

Edirne MHP ve Ülkücü camiada, siyaseten beddualı olanların siyasi hayatlarında iki yakası bir araya gelmedi, gelmeyecek de. Çünkü onlar bu davaya hep nifak sokmuşlardır, vefasızlık yapmışlardır ve nankörlükte sınır tanımamışlardır.. Hep bana, hep bana demişler, ama hiç bir sana bir bana dememişlerdir.

Rumeli kökenli olan, Meral Akşener'in eteğine yapışarak bir yerlere gelmeyi hedefleyenler.. Unutmasınlar ki; Meral Akşener gücü sizi kurtarmaya yetmeyecektir. Çünkü şu anda MHP ile bir organik bağı olamayan ve Partiden ihraç edilmiş birinin eteğine sarılmanın bir anlamı kalmamıştır.

Kim ne derse desin Meral Akşener'i Edirne'ye Y-CHP getirmiştir ve tüm imkanları seferber etmiştir. Meral Akşener, Saraçlar caddesinde Y-CHP seçmenine konuştu.. Birileri de Y-CHP ile el ele vermiş ve görevlerini en iyi şekilde yapmanın gönül huzuru içinde ablaları ile birlikte Makama teşekkürlerini sundular.

Edirne MHP ve Ülkücü camia dimdik ayaktadır. Bu camia hiç kimsenin tekelinde değildir, olmayacaktır da... Herkes bunu böyle bilsin. İl Başkanı, İlçe Başkanı, Kadın Kolları Başkanı, Ülkü Ocağı Başkanı ve yönetimleri görevlerinin başında ve hummalı bir şekilde çalışmalarına devam ediyorlar!..

Bizim meselemiz Mustafa Kemal Atatürk'ün, Başbuğ Alparslan Türkeş'in ve yarım asırlık MHP'nin 20 yıllık lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin meselesidir.

Bizim meselemiz ecdadımızın izinde, Peygamberimizin rehberliğinde Cenab-ı Hakk'ın izni ve lütfuyla Türklüğün bekası ve İlayı Kelimetullah meselesidir.

Başbuğ Alparslan Türkeş'ten sonra sancağı teslim alan Lider Devlet Bahçeli zorlu virajlarda, keskin dönemeçlerde, kasırgalarda alabora olmamış, bugünlere getirmiştir. Onun devlet aklı yerli ve millidir. Onun için EVET-EVET-EVET!...

Meral Akşener ve tayfası CHP'nin davetlisi olarak Edirne'ye gelmiş, CHP seçmenine seslenmiş, Edirne'de umduğunu bulamayarak hüzünlü bir şekilde Edirne'den ayrılmıştır. Çünkü Edirne MHP ve Ülkücü camia kendisine ve tayfasına itibar etmemiştir.

Y-CHP'nin sözcüsü Meral Akşener ve tayfası hayır diyor, bize EVET yaraşır. PKK, FETÖ, PYD, DHKP-C, Haçlılar hayır diyor, bize EVET yakışır. Türklük için EVET, bekası için EVET...

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.