MERTLER AYAKTA KALDIKÇA, TÜM NAMERTLER DİZ ÇÖKECEKTİR

Yazıma Peygamber Efendimizin bir hadisiyle başlamak istiyorum; Peygamber Efendimiz buyuruyor ki: "MÜNAFIĞIN alâmeti üçtür: Konuşunca YALAN söyler, Söz verince sözünden CAYAR, Kendisine bir şey Emanet edildiğinde HIYANET eder."

MHP ve Ülkücü camiayı bölmek-parçalamak için gayret sarfedenler ve saflara ayırmak için kalleşlik edenler er-geç hüsran olacak ve ülkücülerin emekleri burunlarından fitil fitil getirilecektir.

"MHP biter" demenin Türk milleti biter demekle eş değer olduğunu anlamayan cahiller var!... Yedi düvel değil yetmiş düvel gelse bitmez!...

Siz ve sizin gibi uşaklar, MHP ve Ülkücü camianın, Lider Devlet Bahçeli'nin tozu bile olamazsınız!.. Siz ve sizin gibiler ancak uşaklık yaparsınız, kölelik yaparsınız!... Çünkü sizler vefasızlığı, nankörlüğü meslek edinmiş, açık artırmayla satılığa çıkarılan menfaatperestsiniz.

Bir gün herkes MHP Lideri Devlet BAHÇELİ'yi anlayacak, ne mutlu şimdiden anlayanlara. En kötü gün bugünse, bugün de MHP ve Liderimizin yanında ve emrindeyiz.

Mazlum bilsin ki kendisine sahip çıkacak bir MHP, Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücüler var. Zalim bilsin ki kendisine engel olacak bir MHP, Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücüler var.

Dost bildiğimiz insanlara canı gönülden dost olduk, hep onların kılıcını salladık.. Aman dostlarımıza zeval gelmesin diye!.. Hani diyorlar ya; eski dosttan düşman olmaz diye.. Biz öyle eski dostlar gördük ki, hiç düşmanı aratmadılar!..

Ne iş yaparsın dediler "Hamalım" ben dedim... Nasıl yani dedi. Elimden tutmasını bilenin, yüreğini taşırım dedim. Yazık değil mi-günah değil mi?.. Bu pamuk ipliğine bağlı olanların hamallıklarını yaptık.

Nereye giderseniz gidin Allah'ın adaletinden kaçamazsınız!... Çünkü her ahın bir acısı vardır. Hiç kimsenin yaptığı yanına kâr kalmıyor.. İlahî adalet bir gün tecelli eder!...

Hayat Cesur olmaktır.. Hayat Tavır koymaktır.. Doğru bildiğini Adam gibi söylemektir. Zira doğrunun yönü tek... Ne yazık ki, ömrümüzü, gönlümüzü, kalbimizi üç kuruşluk insanlar için harcadık.

Şuradan şu gerçeği de ifade etmek istiyorum: Edirne'de Davamıza, MHP ve Ülkücü camiaya zerre kadar emeği geçmemiş, bir damla teri olmamış... Pamuk ipliğine bağlı olmuş olanları Ülkücünün sırtına bindirip, Ülkücünün omuzlarında yükselten... Ülkücünün hakkını gasp edip, hakkı olmayana verenleri kınıyorum ve lanetliyorum. Allah'tan korkun, kuldan utanın. Sahi vicdanız rahat mı?

Allah herkesi yarı yolda bırakmayan, nankör, vefasız, dedikodu yapmayan, fitne üretmeyen ve iki yüzlü olmayan insanlarla karşılaştırsın.

Bir kere ülkücü yemini etmişsek gereğini yerine getirmek boynumuzun borcudur. Unutulmasın ki; Mertler ayakta kaldıkça, tüm namertler diz çökecektir.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.