MHP...

MHP sadece bir parti değildir. Bir davadır.

Devlet Bahçeli sadece lider değildir. Davanın sahibidir.

MHP ülkemizin milli birlik ve bütünlüğünün çimentosudur.

MHP'de particilik Türk milliyetçiliği fikrinin idealizmidir.

MHP ve Türk milliyetçiliği Türk milletine, Türk kültürüne, Türk devletine ve Türk tarihine sevgi ve bağlılıkla hizmet etme gayesi içindedir.

MHP ve ülkücüler, Türk devletini güçlü Türk milletini zengin bir millet durumuna ulaştırmak için karalı mücadelesini sürdürmektedir.

Türk milletine duyulan mensubiyet, sevgi, bağlılık ve hizmet aşkı MHP'yi millet hayatında özel hale getirmektir.

İş başa düştüğünde MHP ve ülkücü gençlik Kuvay-ı Milliye Teşkilatı olarak düşünülmüş ve hep böyle olmuştur.

MHP'nin kurucusu cennet mekan Başbuğ ve Hakkın rahmetine kavuşan ülkücü evlatları, Lider Bahçeli ve Ülkücüler hep milli mağdur olmuşlardır.

MHP siyasetin büyük ölçüde objektif, namuslu, bilgili ve tecrübeli kadrolarla başarılması mümkün olan bir iş olduğuna inanmaktadır.

MHP nüfus cüzdanlardaki İslam kelimesinden ve TC ibaresinden asla rahatsızlık duymamaktadır. Çünkü MHP'nin Türklük bedeni, İslamiyet ruhudur.

Saygı Değer Genel Başkanımız başarısız olsun diye.. Birileri yatmayı, uykuda olmayı, nemelazımcı demeyi, bana değmeyen yılan bin yaşasın diyen, vefasız, nankör, kıskanç, kinci, kibirli, egolarını tatmin edenler ve yalandan iyi görünenler unutmasınlar ki, siyasette iki yakaları bir araya gelmeyecektir.

MHP'ye büyük zarar vermek için, temiz niyetli, saf, düzgün ülkücü kardeşlerimizi kandırıp.. Mağdur olan, mağdur edilen, haklarını alıp, emeklerini çalıp, bu davaya zerre kadar emekleri olmayan ülküsüz insanlara vermişlerdir. Ondan dolayı, onların üzerinde; ülkücülerin bedduası vardır!...

Ülkücü olmak düz yolda yürümek değildir. Sarp kayalığa tırmanırken, sırtından hançerlenmektir çoğu zaman. Şimdi o günlerdeyiz.

Daha ne kadar çirkefleşebilirler tahmin dahi edemeyiz. Çünkü biz böyle rezil, pespaye duygular içinde hiç olmadık. Göründüğü gibiyiz, harbiyiz. Yalan söylemeyi, iftira atmayı bilmedik, bilmeyeceğiz. Yapanlar bedelini en ağır bir şekilde ALLAH katında ama mutlaka ödeyecekler.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR