MHP BU ÜLKENİN GERÇEĞİ, MHP BU ÜLKENİN SAHİBİDİR

MHP bana göre Türk milletine Allah'ın bir lütfudur. Çünkü Allah'ın sevdiği Türk milletini temsil eden, koruyan ve onun için mücadele eden MHP'dir.

MHP her daim ÖNCE ÜLKEM diyen ve bu ülkenin bölünmez bütünlüğü için canını-kanını vermeye hazır olan bir partidir.

MHP, milletimiz ve vatanımız için taşın altına elini değil canını koyandır. MHP, Yol ve hedef gösteren Devlet Bahçeli gibi bir lidere sahip.

Ülkemiz 15 yıldır yanlış yönetildi. Beceriksiz ve ehil olmayan yöneticilerin elinde kalan bir ülke oldu. Ülkemiz ne yazık ki, kötü yönetiliyor.

MHP, 15 yıldır hep doğruları söyledi ve hep haklı çıktı. Eğer bir nebze de olsa dinlemiş olsalardı; Ülkemiz bu durumlara düşmezdi.

MHP Milletin beklentilerine cevap veren, lider Devlet Bahçeli'yi Devlet adamı diye bağrına basan halkımız tek çare MHP diyor!

MHP ve lider Devlet Bahçeli’nin, memleket meseleleri ile ilgili tutum ve davranışları Türk milletinin yüzünü güldürüyor ve iyi ki MHP var diyor!

MHP Ülkenin bölünmez bütünlüğünden yana her daim mücadele etmiştir. Çünkü MHP ve Ülkücü camia Ülkesine sevdalı hayırlı bir camiadır.

MHP şartlar ne olursa olsun, memleketimiz için elinden gelen gayreti gösterip, her fedakârlığı yapacak ve bu yolda yılmadan devam edecektir.

MHP ve lider Devlet Bahçeli, her şartta ülke meselelerini parti meselelerinden üstün tutmuş, ülkesi ve milletinin selameti için çalışıyor!..

MHP ve lider Devlet Bahçeli, şu anda Ülke meseleleri ile ilgili proje üretiyor, ilgilileri uyarıyor, ülkenin geleceğine ışık oluyor.

MHP ve lider Devlet Bahçeli, ülkemize karşı yoğunlaşan saldırıları bertaraf etmek için yoğun bir mücadele içinde. Şu anda yaptığı budur.

Ülkenin gidişatı kötü olunca ve bu gidişatın sonunun uçurum olduğunu gören AKP de MHP'ye sarılmış, Sayın Bahçeli'yi dinlemeye başlamıştır.

MHP'nin icraatları, CHP başta olmak üzere bu ülke ve milletle meselesi olanları rahatsız etse de, son derce hayırlı ve faydalı gelişmelerdir.

Vatanı için MHP'nin Bahçeli'nin ve Ülkücülerin fedakârlıkları ortadadır. Türk milleti her şeyin farkındadır. İnşallah MHP iktidara gelecektir.

CHP ve HDP’lilerin yanı sıra AKP içinde bazı kişiler de, MHP ve lider Devlet Bahçeli'nin Devlete sahip çıkmasından dolayı, son derce rahatsız oluyorlar.

Temennimiz ve arzumuz AKP'nin memleket meseleleri konusunda samimi, tutarlı olması ve MHP'yi ve lider Devlet Bahçeli'yi doğru anlamasıdır.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.