MHP BU ÜLKENİN SAHİBİ, LİDER DEVLET BAHÇELİ BU ÜLKENİN DİRENCİDİR...

Türk milleti MHP'nin bu zor ve sıkıntılı dönemin aşılmasındaki rolünün ve katkısının farkındadır. Türkiye'de bugün hâlâ birlik ve beraberlikten söz ediliyor, demokrasi ve hukukun varlığına inanılıyor ve bu devletin ebedi yaşayacağına olan güven devam ediyorsa, bunun sebebi MHP gibi bir partinin, Devlet Bahçeli gibi bir liderin dimdik ayakta olmasıdır.

15 Temmuz kalleşliğinin aşılması da bu sayede olmuştur, PKK ihanetine karşı gösterilen direnç ve güvenlik güçlerimizin gösterdiği üstün kahramanlıkların dayanağı da bu noktada toplanmıştır.

Bu bir iddia değil, tarihin tanık olduğu kesin ve değişmez gerçeklerdir. Nitekim, Türk milleti de bunu böyle görüp, böyle değerlendiriyor. Bugün her yerde MHP ve Lider Devlet Bahçeli'den büyük bir minnet ve saygı ile söz edildiğini büyük bir memnuniyetle görüyoruz ve duyuyoruz...

MHP'nin Türk siyasetindeki etkisinin özellikle gölgelendiğini, görmezden gelindiğini ve hatta kimi çevreler tarafından kasıtlı biçimde çarpıtıldığını da söylemek durumundayız.

Ülke ve millet düşmanlarının öncelikle ve her fırsatta MHP'ye saldırmaları, ülkücü ve milliyetçileri bölmek ve birbirine düşürmek için şeytani planlar yapılması bu yüzdendir.

Türk milleti tarihimizde ender görülen zor ve sıkıntılı bir süreci yaşamaya mahkum edilmiş durumdadır. Kendi varlıklarını ve siyasetlerini ülkenin ve milletin varlığının önüne nasıl geçirdiklerini, günlük siyaset uğruna neleri göze aldıklarını ve seviyeyi içimiz sızlayarak izliyoruz.

Etrafımız amansız bir şekilde ateş çemberine alınmak isteniyor ve sınırlarımızdan bela yağıyor. Ülke itibarını sarsmak, saygınlığımızı ayaklar altına almak için şer odaklar boş durmuyor. Allaha şükürler olsun ki, MHP, Bilge Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücüler var! MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin deyimiyle Türk vatanı darboğazda, Türk milleti dar ve şiddetli bir terör koridorundadır.

Ülkemizin temellerini sarsmak için, altındaki sağlam zemin kaydırmak için, Vatandaşlarımızın neşesini ve moralini bozmak için her türlü Bizans oyunu oynanmakta olup, emellerine kavuşmak istiyorlar. Ama MHP ve Ülkücü camia buna asla fırsat vermeyecektir.

Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne söylerse söylesin, kim ne diyorsa desin MHP bu Ülkenin sahibi, Lider Devlet Bahçeli bu Ülkenin direncidir.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.