MHP BU ÜLKENİN TEK VE SON ŞANSIDIR...

 

Allah ve herkes şahittir ki, bu kirli düzenin karşısına dikilen tek parti Milliyetçi Hareket olmuştur. Herkes istemeye istemeye kısmen de olsa, MHP'nin söylediklerini yapmaya mecbur kalmıştır.

Ancak, İşin ehline verilmesi gerekiyor. İşte MHP üzerinde neden operasyon yapılmaya çalışıldığı, neden içeriden karıştırılmak istendiğini görmek ve anlamak için buralara bakmak gerekiyor.

Daha önce başka yöntemlerle MHP'ye yönelik operasyon yaptılar, bir siyasi tanzim gerçekleştirmeye çabaladılar, fakat başaramadılar. Bugün başka yöntemler deniyorlar.

MHP'nin bütün söylediklerinin haklı çıktığı, siyasetinin zemin ve imkan kazandığı, milletten takdir ve onay almasının önünün açıldığı bir ortamda, Liderimize ve Partimize saldırmanın bedeli ağır olur. Dileğimiz ve beklentimiz herkesin aklını başına alması ve bu tuzağa düşmemesidir.

MHP'nin en uygun siyasi zemini bulduğu, herkesten çok söyleyecek sözünün olduğu, tek ve değişmez alternatif haline geldiği bir ortamda, kişisel hırsları, özel hesapları her şeyin önüne geçirmeye kimin ne hakkı var?

Enerjisini kendi içinde tüketerek, kime hizmet etmiş olduğunuzu görmüyor musunuz? Hizipçilerin niye bu kadar müdahil, niye bu kadar heyecanlı, niye bu kadar saldırgan oldukları sorusu hiç kafanızı kurcalamıyor mu?

Bu soruları ciddiyetle ele alıp, dürüstlükle cevap arayanların nasıl bir oyun oynandığını göreceklerine inanıyoruz. MHP bu ülkenin tek ve son şansıdır. MHP'ye yapılan kötülük, bu ülkeye ve millete yapılmıştır.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.