MHP ÇATISI ALTINDA VE DEVLET BAHÇELİ'NİN ETRAFINDA TEK YÜREK OLMALIYIZ!

 

MHP ve Ülkücü camia arasına ayrılık tohumları ekmek için her fırsatı ganimet bilen iblisin uşakları, hiç heveslenmeyin biz biriz ayrılmayız!

Bu iblisin uşaklarının en büyük gayesi MHP'de derin çatlak oluşturmak, Lider Devlet Bahçeli'ye darbe vurmak ve Ülkücüleri dağıtmak.

Eğer bu iblisin uşakları, MHP ve Ülkücü Hareketi ele geçirmiş olsalardı bugün Türkiye ve Türk Milleti büyük sıkıntı içinde olurdu.

Ama avuçlarını yalarlar.. Ülkücüler çok uyanık ve çok dikkatli olarak MHP'ye, Lider Devlet Bahçeli'ye gelecek en ufak zararı bertaraf eder.

İblisin uşaklarında fitne-fesat var, kurnazlık var, kandırma var, dilleri zehirli, kalpleri mühürlü ve kıbleleri belli olmayan sinsidirler.

Lider Devlet Bahçeli'ye karşı sinsice hareket ettiler, Ülkücüleri bölmek ve Bahçeli'den uzaklaştırmak için şeytanın adresini gösterdiler.

Ülkücülerin yüzüne gülerek dost göründüler, Ülkücüleri kolay aldatmak için melek gibi oldular ve amaçları Devlet Bahçeli'yi avlamaktı!

İblisin uşakları avlamak için ava çıktılar, çıktıklarına pişman oldular, ileriyi görmeden çukura düştüler, düştükleri gibi yerle bir oldular.

Zehirli yılanlar gibi zehirlerini akıttılar, kalleşçe hareket ettiler. Çok büyük zarar vermek istediler, Allah'ın azabına çarpıldılar.

İblisin uşakları, böl-parçala-yut taktiği ile hareket ettiler, önce Ocağı söndürmek, kapısını kilitlemek ve Genel Merkezi ele geçirmekti.

Küresel sermaye bütün gayretleri ile, bütün unsurları ile MHP'yi bölmek, ele geçirmek ve Devlet Bahçeli'yi uzaklaştırmak ve hedefe varmaktı.

Türk Milliyetçileri oynanan tuzağı görmüş, bu sinsice yapılan kalleşliğe geçit vermemiş ve görmeyenleri de görmek için çalışmıştır.

Ülkücüler, her güzel lafa, her vaade, her yüze gülene kanmadı, aldanmadı. Çünkü her şeyin sahte ve aldatmaca olduğunun farkına vardılar.

Küresel güçler ve onların yerli işbirlikçilerinin amacı, MHP'yi ele geçirmek, düzen partisi yapmak ve Türk milletinin direncini kırmaktı.

Küresel güçlerin ve onların yerli işbirlikçilerinin amacı önce MHP'yi ele geçirmek olacaktı. Sonrada Türkiye'yi ele geçirmekti.

Davasına, Partisine ve Liderine yapılan bu kahpe hareketin karşısına Ülkücü irade set çekti ve geçit vermedi.

Ülkücüler Liderine, Partisine sonuna kadar sahip çıkarak, var olma-yok olma ve asrın mücadelesini vererek Türk siyasetine mührünü vurmuştur!

MHP çatısı altında ve Genel Başkanımızın etrafında tek yürek olarak, Ülkücünün kim olduğunu eşe-dosta ve iblisin uşaklarına göstermiştir.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.