MHP EDİRNE ADAYI RECEP KOZAN SEÇİMLERDE TARİH YAZACAK VE BAŞKAN OLACAK

31 Mart 2019 seçimlerinde, MHP Belediye Başkan adayı Recep KOZAN seçimi kazanarak EDİRNE İlimizin içinde bulunduğu karanlık ortamdan kurtarıp aydınlık günlere kavuşturacaktır.

MHP, EDİRNE genelinde oy patlaması yapacak ve Recep KOZAN Allah'ın izniyle Belediye Başkanlığı yolundaki hedefine varacaktır.

Türk Milliyetçileri, MHP ve Ülkücü camia 31 Mart seçimlerinde şanı büyük bir seçim çalışması yapacak olup, EDİRNE Halkı teveccüh gösterecek, Recep KOZAN Belediye Başkanı olacak...Tüm EDİRNE Halkının, fakirin, fukaranın, kimsesizlerin, MHP ve Ülkücü camianın yüzü gülecektir.

MHP Teşkilatları da bu seçimlerde çok çalışarak, MHP'nin başarısına katkı sağlayacaktır. Recep KOZAN'ı Belediye Başkanı yapmak biz MHP Teşkilatlarının boynunun borcudur. Seçim sürecini çok iyi değerlendirerek, başaracağımıza inanıyoruz.

31 Mart seçimlerinde; çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız... Durmak, duraklamak yok, yorulmak yok!... 31 Mart seçimlerini MHP ve Ülkücülerin Zaferi ile taçlandırmalıyız.

Seçimlerde; EDİRNE Halkı Yerel Yönetimini CHP'den almalı... MHP'ye teslim etmelidir. Çünkü EDİRNE 30 yıldır CHP'li başkanlarca iyi yönetilmiyor ve her türlü tahribata uğratıldı. EDİRNE insanları sefil konumuna getirilmiştir.

Başından bu yana söylüyoruz her zeminde dile getiriyoruz... EDİRNE kötü yönetiliyor. Uygulanan çalışmalar, tamamen kandırmadır, göz boyamadır, yutturmacadır. Şimdi soruyorum EDİRNE Halkına halinden memnun olan var mı? Halimden memnunum diyen var mı?

31 Mart 2019 EDİRNE Belediye Başkanlık seçimleri milat olmalıdır. Seçimlerde tarih yazmaya hazır olmalıyız. MHP EDİRNE'de iktidar olmalıdır... EDİRNE'de Halkımızın, MHP ve Ülkücü camianın yüzünü güldürmek mecburiyetindeyiz.

Mutlu ve Müreffeh EDİRNE gülen yüzler, dik baş tok karın mutlu yarınlar için haydi ayağa kalkalım. Adayımız olan Recep KOZAN'ı Belediye Başkanı yapmak için, Partimizin Yerelde iktidarı için el ele omuz omuza verelim.

EDİRNE'mizi Milliyetçi ve Üretken Belediyecilik ile tanıştıralım. Yerel ve beledî hizmetleri hemşehrilerimizle buluşturarak, tarihi misyonu olan şehrimizi gelecek ile kucaklaştıralım.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.