MHP EDİRNE İL YÖNETİMİ MİLLİ TAKIM GİBİDİR!

MHP Edirne İl Yönetimi başarılı olmak için var gücü ile çalışıyor ve Üzerine düşen her ne varsa fazlasıyla yapıyor. Çünkü 2023 Yılında yapılacak Milletvekili seçimleri hayatî önem arz ediyor. Bu seçimler MHP ve Ülkücü camia için çok önemli.

MHP, inanç hürriyetinin ve laikliğin en güçlü teminatıdır... MHP, Edirne halkının partisidir. Her Ülkücü üzerine düşen görevi yerine getirmelidir. MHP Edirne'de Milli takım gibidir! İl ve İlçe teşkilatlarımız elbette ki öncüdür. Ancak iyi bilinmelidir ki; bu çalışmalarda her Ülkücü fahri birer görevlidir.

MHP İl Yönetimi Edirne'de gereken çalışmaları en iyi bir şekilde sürdürmektedir. MHP Edirne'de hak ettiği yerde olacağından asla şüphem yoktur. Çünkü MHP İl Yönetimimiz hummalı çalışmalarını aralıksız devam ettirmektedir. Tek amacımız Edirne'de en az bir Millet vekili çıkarmak. Öte yandan hâlâ içimizde görünüp de nefsinin esiri olmuş, fitne yoluna sapmışlarla da yol arkadaşlığımız elbette ki olamaz.

Edirne seçmeninin iradesiyle hareket eden yegane parti MHP'dir. Çünkü sevinç ve hüzün Ülkücülerin, MHP'lilerin ortak duygusudur. 50 yıllık geçmişimizde üzüldüğümüz günler olduğu gibi sevindiğimiz günler de oldu. Hepsini birlikte yaşadık.

Şimdi yeni bir dönemecin eşiğindeyiz. 2023 Yılında yapılacak Milletvekili seçimleri partimiz MHP için yeni bir imtihan dönemidir. Başarılı olmak zorundayız. Çünkü bu başarı sadece MHP'nin sıradan bir siyasi başarısı değil, Türkiye'nin, Türk milletinin ve Edirne'nin başarısı anlamını taşıyacaktır.

Yorgun omuzlarımızda ayaklarımızı titreten emanetler var. Şehitler otağı Milliyetçi Hareket Partisi elbette ki dualı bir partidir. Biiznillah kıyamete dek olacak, "Bu yolun zaferi yakındır" derken müjdelendiği gibi bir gün elbet muzaffer olunacaktır...

Bilge liderimiz devlet adamlığı siyasi duruşu ve milli hassasiyetleriyle üzerimize atılmak istenen ölü toprağını savurup sonumuzu hayal edenlerin üzerine balyoz gibi inmektedir. Uğraşmayın boşuna ülkücünün canını acıtamazsınız...

MHP'ye, Ülkücülüğe gönül veren herkes gayrete gelsin.. İnanın bunun başka yolu yok! Edirne'den Milletvekili çıkarmamız için çok çalışıyoruz.

MHP maddi çıkarlar üzerine siyaset yapmaz... Edirne'nin menfaati neyi gerektiriyorsa MHP kayıtsız şartsız orada olur... Bir takım pazarlıkçı karakterlerin MHP ile ilgili yorum yapmak ne hakkı ne de haddidir... Edirne Halkı için ilkeli olmak, ülkü sahibi olmak, doğruluk, dürüstlük, vatanseverlik anlaşılır olduğu gün Edirne'de kazanan MHP olacaktır.

Büyük Türk milleti, Edirne halkı elbette seçimlerde gereğini yapacak kendi partisi MHP'yi layık olduğu yere getireceğine olan inancımız tamdır...

Allah bize yol gösterdi hak yolu hakikat yolu. Gayemiz Edirne halkının refahı ve Allah'ın rızasına nail olabilmek. Milliyetçi Hareket Partisi hiç bir hikayenin hiç bir senaryonun figüranı değildir. Hiç bir zulme, hiç bir baskıya boyun eğmemiş, geçmişi şan ve şerefle dolu yarım asırlık bir çınardır. Türk milliyetçiliğinin siyaset arenasındaki tek temsilcisi, Türk milletinin aidiyet nişanesidir.

Bizim sevdamız EDİRNE İlimiz, bizim derdimiz EDİRNE meseleleri.. Aman boş ver diyemiyoruz. Bu yüzden de susmuyoruz, susamıyoruz... Çünkü; MHP Edirne İl Yönetimi Milli Takım gibidir.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR