MHP EDİRNE'DİR, EDİRNE HALKININ ÖZÜ VE ÖZETİDİR...

Biz Edirne halkının yanındayız, biz Edirne halkının tercümanıyız, biz Edirne halkının umut ışığı, herkesin ortak refleks ve paydasıyız.

MHP birlik ve kardeşlik ocağıdır, MHP ilke, ülkü ve ahlak meşalesidir, MHP Edirne'dir. Edirne halkının özü ve özetidir.

Türkiye'yi ve Edirne'yi rantiye, rüşvet ve yolsuzluk çiftliğine çevirenler... 31 Mart 2019 tarihinde Mahallî İdareler Genel Seçimlerinde sandığa gömülecek, MHP Edirne'de olduğu gibi Türkiye genelinde şaha kalkacaktır.

Bugünkü karanlık ve yürek yaralayan olaylardan, bütün bu hak gasplarından, hırsızdan, hainden, rüşvetçiden, ihale mafyasından, haksızlık yapandan, kalpazandan, kara paracıdan, kaçakçıdan, suç örgütlerinden rahatsızlık duyuluyorsa... MHP vardır. Yetki ve inisiyatif almak için hazır beklemektedir.

Türkiye'de ve Edirne'de; İşsizlik, yolsuzluk, yozlaşma, kutuplaşma, kavga, sefalet korkutuyorsa... MHP göreve hazırdır.

Türkiye'de ve Edirne'de; memur, işçi, küçük esnaf, emekli, çiftçi yokluk ve açlık sarmalındadır... Bunlardan Türk Milleti ve Edirne Halkı rahatsızsa... MHP göreve hazırdır.

Edirne'de; Gençlerimiz işsiz, umutsuz ve çaresizdir... Çözüm ise Edirne Halkı 31 Mart seçimlerinde Belediye Başkanlığını MHP'ye teslim etmelidir... Başka yolu yoktur. Ruhumuzu ve bedenimizi küresel tehditlerin hedefinden kurtaracak tek çare şüphesiz ki MHP'dir.

Karanlıklardan aydınlığa çıkmak için aceleniz yoksa, karanlıklardan menfaatiniz var demektir. Hiç bir zaman makamda ve mevkide gözümüz olmadı. Kimseden bir şey talebimiz de yoktur. Davanın maaşlı askeri değil, gönüllü askeri olduk.

Hem CHP ile ittifak yapacaksınız.. Hem HDP’nin oyunu isteyeceksiniz ... Hem ”Biz ülkücü parti değiliz” diyeceksiniz.. Hem de; çıkıp kürsüde adaylarınızla Bozkurt işareti yaparak ülkücülerin oyunu isteme yüzsüzlüğü gösterip MHP'nin oylarına göz koyacaksınız. Hadi oradan!..

Edirne halkı; her seçimde MHP'yi hep Milli mağdur etmiştir... Ama bu sefer, bahse konu seçimlerde MHP'ye oyunu vererek vefa borcunu ödeyecektir. Ey Edirne'nin güzel insanları titreyin ve kendinize dönün. Bu kötü duruşa dur deyin!...

Peygamber Efendimiz Buyuruyor ki: "Devlet malından bir hırka bile aşıran, savaşta ölse bile şehit sayılmaz..."

Mücadele edenlerin kaybetme ihtimali hep olacak ama mücadele etmeyenlerin kazanma şansı hiç olmayacak.

Ey Edirne'nin güzel insanları!... Unutmayın; vicdanınız rahatsa geri kalanı tek kelimeyle teferruattır. Ve yine unutmayın ki; "Kimse bilmese de Allah bilir, görür ve işitir." Onun için diyoruz ki, bu Serhat Şehrini öksüz bırakmayalım, hak ettiği yere getirelim.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.