MHP EDİRNE'DİR, MHP EDİRNE HALKININ ÖZÜ VE ÖZETİDİR...

Biz Edirne halkının yanındayız, biz Edirne halkının tercümanıyız. Biz Edirne halkının umut ışığı, herkesin ortak refleks ve paydasıyız.

MHP birlik ve kardeşlik ocağıdır. MHP ilke, ülkü ve ahlak meşalesidir. MHP Edirne'dir. Edirne halkının özü ve özetidir.

Türkiye'yi terör çiftliğine çevirmek için gayret sarf eden, Terörle birlikte hareket eden CHP ve İP 2023 yılında yapılacak genel seçimlerinde sandığa gömülecek MHP Edirne'de olduğu gibi Türkiye genelinde şaha kalkacaktır.

Bugünkü karanlık ve yürek yaralayan terörün yegane sorumlusu, teröre destek ve cesaret veren, terörle işbirliği içinde olan CHP ve İP hak ettiği siyasi bedeli 2023 yılında yapılacak seçimlerde çok ağır ödeyecektir.

Edirneli vatandaşlarımız ve Milletimiz Ülkemizin Beka konusunda rahatsızlık duyuluyorsa, MHP vardır. Yetki ve inisiyatif almak için hazır beklemektedir. İşsizlik, yolsuzluk, yozlaşma, kutuplaşma, kavga, sefalet korkutuyorsa, MHP göreve hazırdır.

Edirne'de; Memur, işçi, küçük esnaf, emekli, çiftçi yokluk ve açlık sarmalındadır. Edirne'de; Gençlerimiz işsiz, umutsuz ve çaresizdir. Çözüm ise MHP'nin tek başına iktidarıdır. Başka yolu yoktur. Ruhumuzu ve bedenimizi küresel tehditlerin hedefinden kurtaracak tek çare şüphesiz ki MHP'dir.

MHP çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. MHP'nin çitasını yükseltmek için, ivme kazandırmak için, Edirne'den en az bir milletvekili çıkarmak için MHP İl Yönetimi var gücüyle çalışmakta ve mücadele etmektedir...

Başaracaksak birlikte, Yapacaksak birlikte, Direneceksek birlikte, mücadele edeceksek birlikte... Vatan ve millet uğruna öleceksek de birlikte fakat adam gibi öleceğiz... Edirne ve Ülke sevdamızdan asla taviz vermeyeceğiz... Ülkü sevdamızdan asla vazgeçmeyeceğiz...

Kudursalar da, Biz; inanç ve Ülkülerimizde ısrar edeceğiz, taviz vermeyeceğiz...

Delirseler de, Biz; çelikten iradeyle saflarımızı sıklaştıracağız, sağlam tutacağız...

Biz; Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin emrinde Türk milletine ve Edirne Halkına sadakatle, samimiyetle ve içtenlikle bağlı kalacağız.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR