MHP ERİYOR, MHP'DE İSTİFA DEPREMİ DİYENLERİN ACINACAK HALİNE GÜLÜYORUZ..

Çok şükür ki hâlâ dimdik ayaktayız.. Henüz mahvolmadık. Çünkü sefere talip olmuş zafer ordusunda yerini almış, inançlı ve kararlı hareketin içindeyiz.

MHP ülkenin bekası için canını dişine takarak mücadele verirken, kimileri kendi bekalarının peşindeler. Bunlardan hayır gelmez çünkü hepsi birer hıyar olmuşlar.

Nereden başlayıp, neyi düzeltelim, neresini anlatmaya çalışalım? Bir insan kendini beğenmese, başkalarının beğenisini kabul eder mi? Böyle insanlar hayal aleminde yaşayan zavallılardır. İnanın bunlar dünyayı biz yarattık diyen aciz durumda olanlardır.

Temiz yürekli Ülkücüler hiçbir zaman rahat hayat yaşayamazlar. Temiz yürekli Ülkücüler hep bu davanın çilesine talip olmuşlar, bu dava için ömürlerini vermişlerdir. Çünkü herkesi kendileri gibi bilirler ve üzülen hep kendileri olmuşlardır.

Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir. İnsan, ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir. Gerçeğin mayasını gözler göremez. Çünkü bunlar davaya hizmet etmek için değil, kendilerine hizmet etmek için eğilmişler, bükülmüşler, diz çökmüşlerdir.

Biz; neyi kendimize dert edineceğiz? Dönen dünyada durmadan dönen kişileri mi ya da topluma lider olmuş kişileri mi değerlendirip kendimize yol çizeceğiz. Allah aşkına güldürmeyin.. Zaten dönen dünyada döne döne başları dönmüş yerle bir olmuşlar!...

Özünüzde iyi birileri olmanız bizi ilgilendirmiyor.. Biz-bize yaptığınıza bakarız.. Biz; davamıza ve partimize yaptığınız kötülüklere bakarız.. Biz; fitnenize, dedikodunuza, vefasızlığınıza ve nankörlüğünüze bakarız.

Biz; MHP eriyor, MHP'de istifa depremi diyenlerin acınacak haline gülüyoruz. Siz ve sizin gibiler var ya? İnanın boş gönül kuşsuz kafesiniz.

Hz. Ali'nin şu güzel sözüyle yazımı bitiriyorum: "Bir insanı layık olmadığı yere koymak zulümdür."

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.