MHP HAKLI ÇIKTIKÇA, CHP SAPIR SAPIR DÖKÜLÜYOR

Atatürk'ün fikirlerini CHP değil... MHP, Atatürk'ün fikirlerini yaşatan, unutturmayan tek partidir. Atatürk, bizimdir. Fikirleri bizimledir.

Biz CHP'yi bu Cumhuriyeti kurmuş Mustafa Kemal Atatürk'ün partisi olarak görmek istedikçe, partiyi yönetenler ısrarla ve inatla bizi yanıltıyorlar, Türk milletinden uzaklaşıyorlar. Vatan haini PKK uzantısı, PYD versiyonu HDP ile aynı çizgide oluyorlar.

Atatürk CHP için değil...Atatürk, MHP için yolbaşçıdır. Yol gösteren, ufuklar açan, cesaret veren Türk büyüğüdür.

Biz CHP'nin muhalefet partisi olarak; milli birliğe katkı yapmasını, alternatif üretmesini, çözüm geliştirmesini beklerken, onlar gererek, karıştırarak, öteleyerek, bölerek ve yıkarak yola devam etmeyi tercih ediyorlar. Neresinden bakansanız bakınız, CHP giderek ağırlaşan ciddi bir milli güvenlik sorunu olmaya devam ediyor.

CHP değil!... MHP, Atatürk'ün fikirlerini kendine ülkü edinen bir partidir. Atatürk; MHP için Başbuğ'dur, Başkomutandır.

CHP zihniyeti devam ettikçe ve zihniyetinden vazgeçmediği müddetçe... CHP sapır sapır dökülmeye devam edecek olup, MHP'ye yaptıklarının cezasını her daim çekecektir. Çünkü CHP, MHP'nin parçalanması ve yok olması için burnunu her şeye sokmuştur.

Herkes iyi bilsin ki; Atatürk'ün fikirleri CHP ile değil... MHP ile ayaktadır. "Ben her şeyden önce Türk milliyetçisiyim" diyen Atatürk, Ülkücüdür.

MHP haklı çıktıkça, CHP sapır sapır dökülüyor. Çünkü MHP'nin aklı hep Türkiye olmuş, hep Atatürk olmuş... CHP'nin aklı ise hep HDP olmuş, hep Apo olmuş, hep PKK olmuştur.

CHP'deki sorunlar daha da derinleşeceği gibi, ülkemiz için de ciddi ve ağır bir sorun olmaya devam edecektir. Neden derseniz?... CHP, MHP'nin bölünüp parçalanması için, Lider Devlet Bahçeli'yi MHP'nin başından götürmek için Meral Akşener için seferber olmuş, CHP'li Belediyeleri Meral Akşener'in emrine tahsis etmiştir.

Ülkücülerin bedduası CHP'yi tutmuştur. Asla iflah olmaz. 1980 öncesi CHP'nin Ülkücülere yaptığını unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız. Beş bin Ülkücü Şehidimizin kanı ellerine ve yakalarına yapışmıştır.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.