MHP HANCI, İP YOLCU...

MHP'nin geçmişinde mücadele var.. İP'de ne var?
MHP'de çile var, inanç var. İP'te ne var?
Türk Milliyetçileri, Ülkücüler bugünlere gelene kadar büyük bedeller ödedi. İP ne ödedi?
Türk'ün varlığı ne zaman tehlikeye düşmüşse orada hep MHP ve yiğit Ülkücüler oldu. İP nerede oldu?

Ülkücüler zindanlara yürekleriyle, dar ağaçlarına imanları ile yürüdüler.. İP nereye yürüyor? Bugün de aynı.. Ülkücüler, MHP'nin yiğit dava adamları Türk'ün özgürce ve onuru ile yaşayabileceği bir Türkiye istiyorlar.. İP ne istiyor?

MHP ve Ülkücüler, bu Ülkenin emperyalizme köle, ülke insanının Küresel güçlere esir olmasını istemiyor.. İP ne istiyor?

Türkiye'yi diğer İslam Ülkelerin durumuna düşürmek istiyorlar... Yarın pişman olmamak için.. Yarın Keşke dememek için.. Yarın evlatlarımıza onurlu bir gelecek bırakabilmek için.. MHP'ye sahip çıkın!... İP'e yol verin gitsin.

Türkiye'nin teminatı MHP, Türkiye'nin varlığı MHP, Türkiye'nin sigortası MHP... İP ne oluyor? Küresel güçlerin projesi oluyor!...

Her seçimin MHP ve Ülkücü camia için çok önemli olduğu bir gerçektir... Her seçimde MHP'nin zaferle çıkma zorunluluğu vardır... Gün Ülkücüler için seferberlik günüdür... Türk milletine göremediği gerçekleri dur-durak bilmeden anlatma günüdür.

Bizler Ülkücüler olarak Allah'a inanan ve Allah rızasını her işinde umut eden insanlarız. Önce gayretle çalışıp takdiri Yüce Yaradan'a bırakalım. İhanetin gücü, hainin bol yalanı varsa Ülkücünün de Allah'ı var..

İP denen parti bugün var, yarın yok... İP denen parti yarın siyasetin tozlu raflarında yerini alacak... Onun için diyorum ki: MHP Hancı, İP Yolcu... MHP'nin zaferi yakındır, Türkiye MHP ile aydınlanacak, Türkiye MHP ile var olacak İnşallah...

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.