MHP İKTİDARA YÜRÜYOR, CHP ÇILDIRIYOR...

 

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin söylemleri ve net açıklamaları nedeniyle Türk milleti rahat nefes alıyor, Türkiye'nin ufkunu açıyor ve büyük zaman ve imkan kazandırıyor.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin söylemleri ve açıklamaları CHP ve avenesini çok rahatsız etmiş olsa da, ülkenin varlığından ve birliğinden yana olan büyük Türk milleti endişelerden kurtuldu ve geleceğe daha güvenle bakma imkanı buldu.

CHP'nin hazımsızlığı, karıştırma, kışkırtma ve çarpıtma hevesleri kursaklarında kalmış, MHP'ye ve Lider Devlet Bahçeli'ye saldırmaları ise hiç bir sonuç alamadığı gibi ciddiye de alınmıyor.

Bizi asıl üzen içimizdekilerin yaptıkları ve söyledikleridir. Özellikle meclisin ikinci partisi konumundaki CHP'den gelen açıklamalar içler acısıdır.

CHP güya akıl veriyor, yol gösteriyor. Her kafadan bir ses çıkıyor. Kimi operasyonu desteklediğini söylüyor, ama ikinci cümlesinde kendi söylediğini kendisi boşa çıkarıyor.

CHP HDP/Kandil ittifakı Türkiye’nin. Suriye’de ve Irak’ta yaptığı askeri operasyonlara karşı içeride surda gedik açma operasyonudur. Dağda Askerimize karşı koyamayan Kandil içeride CHP ve HDP ile karşılık vermektedir...

CHP'ye göre, ABD'nin bu hainlere bir ordu kurmasının hiçbir önemi yoktur. Neymiş efendi Suriye'deki zulmü, vahşeti uzaktan izlemeliyiz.

Bu milletin vergileri ile maaş alan, bu milletin meclisinde milletvekili sıfatı taşıyan, buna rağmen Türkiye'yi ABD'ye şikayet eden NATO'nun müdahalesini isteyen hainlerden hiçbir farkı yoktur.

Ey CHP, çatlasan da patlasan da er ya da geç MHP iktidar olacak, sen de hasetliğinden çatlayacaksın. CHP Siyaseti Milli Siyasetin tamamen dışına çıkmış, manda, himaye ve hatta açıkça Müstemleke zihniyetine dönüşmüştür.

Bu yapı ile CHP asla iktidara gelmeyecektir!... İşin Özeti: MHP iktidara yürüyor, CHP çıldırıyor!...

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.