MHP KENDİ DEĞERLERİ İLE 49 YILLIK OMURGASIYLA DİMDİK AYAKTADIR

Yazıma Hz. Ali'nin şu sözleri ile başlamak istiyorum: "İnsanların değeri, düşüp kalktıkları ve beraber yaşadığı insanlardan anlaşılır." Evet gerçekten çok doğru... Bugün küresel güçlerin ekmeğine yağ sürenler kimlerle düşüp kalktıkları ayan-beyan ortadadır.

Türklüğün geleceği için, Büyük Türkiye için, bütün dış düşmanlara, düşmanlarımıza vuracağımız tokat için, Milliyetçi Türkiye için, geleceğimiz için MHP bu milletin direnç kalesi ve umut kapısıdır.

2019'da Yapılacak seçimlerde ve sonrasında sonuç ne olursa olsun, birileri şunu anlamalı; MHP'ye bugün ihanet edenlerin yarınlarda da yeri olamayacaktır. Türk Milliyetçiliği'nin,Türk Devleti'nin daimi pusulası MHP'dir.

Devlet için, Millet için, Cumhuriyet için, Türk'lüğün Bekası için 2019' da MHP diyoruz... Ardından hedefimiz var! 2023'de Milliyetçi Ülkücü bir Cumhurbaşkanı için sevdamız var, aşkımız var.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye izan, insaf ve ahlakla bağdaşmayan ithamlarda bulunmak, iftira atmak alçaklığın son noktasıdır. Türklüğün bekası ve Türkiye İçin, sonuna kadar devlet, sonsuza kadar millet, sonuna kadar MHP!...

Lider Devlet Bahçeli'yi sorguladığınız kadar CHP-HDP-PKK'yı sorgulamıyorsunuz?

CHP, HDP, PKK, Kızıl Komünistler ve yansımalarının vatanı ve milleti MHP liderinden daha çok sevdiğini düşündüğünüz için mi? Yoksa CHP-HDP-PKK'nın Türkiye'nin ve Türk milletinin geleceğini Sayın Devlet Bahçeli'den daha fazla önemsediklerini düşündüğünüz için mi?

Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun MHP doğru yolda... İnşallah hedefine ulaşacak ve dünyaya mührünü vuracaktır. Allaha şükürler olsun ki, MHP kendi değerleri ile 49 yıllık omurgasıyla dimdik ayaktadır.

Yazımı yazar Charles Bukowski'nin şu sözleri ile bitiriyorum: "Gittiğinde ağlarsın; şarkılarda, filmlerde, ona buna, her şeye ağlarsın. Aklın başına gelince de boşa harcadığın zamana ağlarsın." Evet gerçektende yazarın dediği gibi...

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.