MHP MUHALİFLERİ HİÇ HEVESLENMEYİN DİMDİK AYAKTAYIZ

Haksız olan mağdur edebiyatı yapar. Biz haklıyız ve dimdik yolumuza devam ediyoruz! Hiç hayal peşinde koşmayın yedirmezler!...

1991 yılında MHP TBMM'nde 19 milletvekilini 20 milletvekili olması için bir milletvekiline ihtiyaç vardı..

20 yapıp tam grup kuracakken, Merhum Muhsin Yazıcıoğlu 6 milletvekili arkadaşı ile birlikte MHP'den istifa ettiler.

Bu istifa eden Milletvekilleri, cennet mekan Başbuğ Türkeş'i "Amerikancı, İsrailci, kâfir, ihaleci, menfaatçi, fikir endişesi, siyaset ahlâki kalmamış, fırsatçı, dayatmacı" diye suçlayarak BBP'yi kurdular.

Kurdular da ne oldu derseniz... Ne olacak toz olup gittiler.. Bakın şuanda BBP denen parti yerlerde sürünüyor.. Çünkü bu parti üzerinde Ülkücülerin ahı vardır.

Biz diyoruz ki, gidenleri döndürmeye çalışmayalım.. Giden gider kalan kalır. Bırakın sizi, bizi, hepimizi kaybeden düşünsün...

Bu davaya, MHP'ye ve onun liderine ihanet edenleri asla unutmayalım... Amacımız geçmişten ders alıp MHP'ye, davamıza ve liderimize sahip çıkmak ve yanında olmak.

Yazar M.Günay Sıddıkoğlu'nun "Merkez Demokrat Parti Üzerine" başlıklı yazısında şöyle diyor: Bu parti adından da anlaşılacağı üzere bir merkez partisi olacak, tıpkı Özal'ın ANAP'I gibi.

O da öyle diyor ve dört eğilimi bir araya getirdik diyerek iki elini çaprazlama avuç içlerini birbirine yapıştırarak yukarı kaldırıyordu.

Bu partinin Ülkücüler açısından tek önemi genel başkanının ANAP-DYP serüvenlerinden sonra MHP'de milletvekili olmuş ve daha sonra da tekrar aslına rücu etmiş olmasıdır.

Yok eskiden de ülkücüymüş, yok şuymuş, yok buymuş geçelim bunları.

Bu hareket ÜLKÜCÜ HAREKETİ ve MHP'yi bölme ve yok etme projesidir.

Kurdukları partinin adının başına "MİLLİYETÇİ" kelimesini bile yazmaktan imtina edenlerin ve kendilerini "MERKEZCİ VE DEMOKRAT" olarak ifade edenlerin bizimle ne alakası olabilir. Destek olan büyük vebal altına girer. Vesselam..

Onun için diyoruz ki; MHP muhalifleri hiç heveslenmesin, dimdik ayaktayız... Hayal peşinde koşmayın!... Yedirmezler!...

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR