MHP TAŞIN ALTINA ELİNİ DEĞİL GÖVDESİNİ KOYMUŞTUR

Ölümden korkmayan bu milleti dolar ile teslim almaya çalışıyorlar. İbadeti oruç olan bu milleti açlıkla tehdit etmeye çalışıyorlar. Avuçlarını yalarlar. Yüce Türk milletini hiç bir güç yıkamaz.

Lider Devlet Bahçeli diyor ki: Konvansiyonel olmayan finansal silahlarla ülkemizi yaylım ateşine tutanlar, unutmasınlar ki, karşılarında fedakârlık nişanesi bir iman, fenalıkları ve feci akıbetleri göğüsleyecek kutlu bir irade bulacaklardır. Hodri meydan!

Dolar iner çıkar ona bir çare mutlaka bulunur-bulunacak... Beni asıl düşündüren dolar yükseldi diye sevinen beş para etmez ruhsuzlar takımını ne yapacağız? İşte asıl sorun bu...

Lider Devlet Bahçeli diyor ki: Dolara mahkûm değiliz. Dolarla doğmadık, olmayınca da ölmeyiz. Zalimlerin dövizi tetikleyen mekanizmaları, finans ve ekonomik enstrümanları varsa, bizim de kırılmayacak mukavemetimiz, kopmayacak ve kapanmayacak milli ruh ve şuurumuz vardır.

ABD "yaptırım" dedikçe, "baskımız artacak" dedikçe, Türkiye'ye yönelik tehditleri savurdukça ederi 1 dolar olan FETÖ'cü, şeref yoksunları zevkten dört köşe oluyor.

Para için namus satılmaz... ABD'yi anladık Eyvallah... İçimizde ki ABD'ye selam duran hainleri, vatansızları Milliyetsizleri Allah yerle bir etsin.

Lider Devlet Bahçeli diyor ki: "Yapamayacaksınız, başaramayacaksınız, Türk İslam sancağını asla indiremeyeceksiniz. Türkiye Cumhuriyeti dövizle kurulmadı, dövizle de yıkılmaz."

Atalarımız buğday çorbası, üzüm hoşafı ile savaştı ve KAZANDI... O vakit bile diz çökmedi... Allah'ın izniyle büyük Türk milleti şimdi de diz çökmeyecek...

Lider Devlet Bahçeli diyor ki: Bilinsin ki, düşünülmeyeni düşünmek, geçilmeyen yolları denemek, bağımsız duruş göstermek; tarih, kültür ve maneviyatımızla ilişkilendirilmiş milli bir ekonomik sistemi projelendirmek, üzerinde kafa yormak zorundayız.

MHP taşın altına elini değil gövdesini koymuştur. Liderimiz Devlet Bahçeli'nin talimatıyla parti ödeneğinin döviz kurunda olan kısmının TL’ye çevrilmiştir. Diğer siyasi partilerin de aynı duruşu göstermesi elzemdir. İş hayatının her alanında Türk Lirası kullanılmalıdır.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.