MHP TÜRK MİLLETİNİN GELECEĞİNİN YEGANE TEMİNATIDIR

 

Kalleş darbe girişimin ardından bütün kurumlarda detaylı bir temizlik yapmak şart olmuştur. Bu millete silah çeken, bu devlete ihanet eden herkes mutlaka hesabını vermelidir. Yeter ki kurunun yanında yaş da yanmasın.

Sayın Cumhurbaşkanı Din şurasındaki konuşmasında istedikleri her şeyi verdikleri için neyi nerede bulacaklarını iyi biliyorlar.

Nitekim, tam 5 yıldır bir milim ileri gitmeyen kaset soruşturmaları, birdenbire çözülüverdi ve gözaltılar, tutuklamalar başladı. Bütün mesele kendini gizlemeyi başarmış olabilenlerin bulunması ve temizlenmesidir.

Ordudaki, temizliğin bitirilmesi, bu kurumun daha fazla rencide edilmemesi, biran önce silkelenip ayağa kalkması ve asil görevine dönmesidir. Bu coğrafyada yaşıyacak ve sahip çıkacaksak, dosta güven düşmana korku salan bir ordu ile yapabiliriz. Ordumuz bizim varlığımızın teminatıdır.

Türkiye kuşatma altındadır. İhanet asla hız kesmiyor ve her koldan saldırıyor. FETÖ kalleşliğinin tozu-dumanı kalkmadan, PKK kahpeliğinin yeni örnekleri yaşanmaya başladı.

MHP lideri sayın Bahçeli'nin gurup konuşmasında da belirttiği gibi, birbirlerini tamamlayarak gidiyorlar. FETÖ'nün eylem yoldaşı ve hiyanet ikizi PKK da iş başındadır.

Düşman cephesi sürekli ve faal şekilde cinayet devriyesindedir. FETÖ'nün boşluğu PKK tarafından doldurulmaktadır. FETÖ'nün yarım bırakmak zorunda kaldığı yıkımı PKK tamamlamak için devrededir.

Terörizmin soğuk nefesi Türkiye'nin esnesindedir. Ne tarafa bakarsak hain vardır, nereye dönersek melun yüzler karşımızdadır. Millet olarak meydanlarda FETÖ ihanetine gösterdiğimiz tepkiyi, PKK için de göstermek zorundayız.

Yine sayın Bahçeli'nin tespiti ile, İstanbul meydanlarında bayrak salladığımız kadar, bu vatanın dağlarına, taşlarına da, Bayrağımız korkusuzca dikilmediği müddetçe, son terörist teslim alınıp silahı kırılmadığı sürece bu millete huzur, bu ülkeye rahat yoktur.

Bu ihanetin ortadan kaldırmak ve huzur içinde yaşamak için disiplinli, güçlü ve etkin bir orduya acil ihtiyacımız var. Temmenimiz, beklentimiz ve ümidimiz, Türkiye Cumhuriyeti Devletini yeniden iddialı hale getirmektir. Onun için MHP'nin İktidarı şarttır.

Devleti güçlü ve etkin bir yapıya kavuşturacak, Türk milletinin barış ve refah içinde yaşayabilmesi için MHP'nin iktidarı şarttır!

MHP'nin iktidarından başka bir yol da yoktur. Bunu başarmaya mecburuz. Hatta mahkumuz. Çünkü biz, siz, hepimiz MHP'yi iktidara getirmeliyiz! Onun için diyoruz ki, MHP Türk Milletinin geleceğinin yegane teminatıdır. MHP, fakirin, fukaranın ve kimsesizlerin partisidir.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.