MHP TÜRKÜN EGEMENLİK KILICIDIR...

Yazıma, Lider Devlet Bahçeli'nin şu sözleri ile başlamak istiyorum.. Lider diyor ki: "Önce Ülkem ve Milletim, Sonra Ben" ilkesi ile hareket etmektedir. Zira Milliyetçi Ülkücü hareket siyasi menfaat, şahsi çıkar gözetmez.

MHP Türk milletinin dayanağı olup, üzerine ne gibi bir görev düşerse hiç çekinmeden yerine getirecektir.

MHP Hiçbir zaman pazarlık içinde olmamıştır. Çünkü memleket meselelerinde ne kadar duyarlı ve hassas olduğunu cümle alem bilmektedir.

Türklük ve Allah'ın gönderdiği İslam'a sahip çıkınca Lider Devlet Bahçeli... Tüm Türklük ve İslam düşmanlarının hedefinde Lider Bahçeli oluyor.

MHP denge ve denetleme görevi üstlenmiş, milletimizin verdiği görevi layıkıyla yapmak için tüm gayretini vatanı ve milleti için göstermektedir.

MHP üstlendiği millet görevini eksiksiz ifa ve ifade edeceğinden hiç kimsenin en küçük bir kuşkusu olmamalıdır.

Doğru olan lider Devlet Bahçeli'nin ufkunu yakalamak ve o ufuk çizgisinde, sarsılmadan, sendelemeden, düşmeden yürümeye devam etmektir...

MHP verdiği sözleri unutmaz, taahhütlerinden vazgeçmez. Kendisine ümit bağlayanları hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmadı, bundan sonra da uğratmayacaktır.

MHP Müdahil olması gereken yerlerde durmayacak olup, Milletimizin amaç ve arzusu ne ise ona kafa yoracaktır.

MHP dün ne söylemişse bugün de onu savunmakta, dün nerede durmuşsa bugün de aynı yeri korumakta. Maksat bağcı dövmek değildir.

MHP düşmanlığı... Bu hazin gidişin son bulması için uyaran, yol gösteren, alternatif üreten parti yine MHP olmuştur.

Lider Devlet Bahçeli'nin açıklamaların bilerek ve isteyerek başka yere çekip, MHP düşmanlığa malzeme yapmak bu gerçekleri değiştirmediği gibi, bir sonuç da vermeyecektir.

MHP bu ülkeyi de, bu milleti de karşılık beklemeden sevdi. Bu sevgisinde karşılık bekleyerek siyasi tefeci duruma hiç düşmedi.

Vatan millet düşmanlarının hedefi MHP ve lideridir. Onun için MHP bu kadar hedeftedir. Onun için tezgahlar MHP'yi düşürmek için kurulmaktadır. Onun için MHP'siz ve liderimiz Lider Devlet Bahçeli'siz bir Türkiye hedeflenmektedir. Hiçbir Ülkücünün, hiçbir MHP'linin, hiçbir vatanseverin işi bu ihanet güruhunun işini kolaylaştırmak olmaz.

MHP ve Lider Devlet Bahçeli'ye saldıranların hepsi birbirinden beslenen, birbirine yakın tiplerdir. Şu partili, şu ideoloji, bu ideoloji sahibi olması da fark etmemektedir.

MHP ülkenin bölünmez bütünlüğünün, devletin bekasının teminatı olduğu, durduğu yer Türkiye ve Türklüğün ağırlık merkezidir. Çünkü MHP Türk'ün egemenlik kılıcıdır.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR