MHP ÜZERİNE OYNANAN OYUNLARI BOZMAK VATANİ BİR GÖREVİDİR

 

ABD gözümüzün içine baka baka teröristlerle işbirliği yapıyor. Kilis savaş yaşıyor ve Rusya'nın gazabına uğramak korkusuyla bir tek uçak kaldıramıyoruz.

Önce ABD'den bizim yerimize uçak kaldırıp, IŞİD belasını bitirmesini talep ediyoruz, sonra da niye PYD ile işbirliği yaptıklarını sorgulayıp kınamada bulunuyoruz.

Bu kadar tutarsızlığın ciddiye alınması elbette mümkün olmuyor. Ne IŞİD'i vuruyorlar, ne de PYD ortaklığından vazgeçiyorlar. Olan Türk milletine oluyor.

AB ile ilişkilerimiz ayrı bir vahamettir. Bize bakışları ve beklentileri, Suriye bataklığından gelen göçe toplama kampı olmakla sınırlıdır. Bu dün böyleydi, bugün de böyledir. İktidarımız durumu daha yeni fark etmiş.

Esip gürlüyor, rest çekip meydan okuyor. Ancak ne dinleyen var, ne de dikkate alan çıkıyor. Bizi biraz anlayan, biraz ilgilenin Almanya vardı, o da terk etmekle kalmadı, arkadan vurdu.

Üçüncü sınıf bir Ortadoğu ülkesi haline düştüğümüzü aylardır söylüyoruz. Keşke yanılmış olsaydık. İtibarı Afrika'da, saygınlığı Uganda'da arıyoruz.

Uyanmamız için daha ne olması, kaybın nerelere dayanması gerekiyor? Her şey açık ve dünyanın gözleri önünde yaşanıyor. Böyle devam edemeyiz. Ya bir yol bulacağız, ya da bir yol açacağız.

Akıl ve vicdan sahibi herkes şahittir ki, tek ve son ümit MHP kalmıştır.

MHP üzerine oynanan oyunları ivedilikle bozmak ve memlekete sahip çıkmak artık bir vatan görevi haline gelmiştir.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.