MHP VARSA TÜRK MİLLETİ'NİN DE UMUDU VARDIR...

Ülkücüler, Vatan toprağını kanla sulayarak bayrak, bulunduğu coğrafya uğruna ölerek Vatan yapan bir ruhun devamı ve temsilcisidir!

Milliyetçi Ülkücü Hareket bu Vatanın yolunda ömrünü vakfetmiş Türk Milletçilerinin dava yuvasıdır. Allah yolunda gözünü budaktan sakınmayan, Vatan sevgisinin imandan olduğunu bilen ve Vatanı için ölümü kutsal sayan MHP ve Üşkücü Camia şanı büyüktür...

Oysa Türk Devleti tarihin en kadim devleti ve Milletidir. Milliyetçi ve Ülkücü Hareket de bunun farkında olan, bunları bilen, değerleri yaşatan, Allah aşkıyla yanan, Türk Milletinin ve Devletinin bekası için varlığını Türk varlığına armağan eden bir Hareket'tir.

Türkiye'ye cami avlusunda bulunmuş bir çocuk gibi davrananlar, Türkiye'nin yedi ceddi belli olan Devlet olduğunu unutuyorlar. Bu da onlar ve yancılarının ülkeyi sahipsiz sanmalarına sebep oluyor... Bilmiyorlar ki, bu Ülkenin Sahibi MHP ve Ülkücü Camiadır!

Bozkurt işareti yapmak ilk bakışta kimseyi MHP'li, Ülkücü yapmaz; ama en azından dürüst ve içtense milli ve yerli olduğunu kanıtlar. Biz çok gördük Bozkurt işareti yapanı! Bu sahtelerin amacı Bilge Liderimize ve MHP'ye kalleşlik yapmak için birbirleriyle yarışıyorlar...

Beş vakit Ezanlar var Müslüman'ı Cennete çağıran... Birde Devlet Bahçeli var Millete hakikati haykıran. Gerisi, Hile, Hurda ve Yalan!

Hepimiz Devlet Bahçeli'yiz... Liderim, yolun bahtın açık olsun. Dün senin sayende bir yerlere gelenler, bugün sana karşı vefasızlık ve nankörlük yaparak kendilerini pazarlamaya çalışıyorlar. Sayın liderim varsın pazarlasınlar. Çünkü pazarda mal çok...

Gerçekleri çekinmeden konuşacağız.Ta ki söylediğimiz sözler hedefine varasıya kadar.Saygı değer Bilge Liderimiz kararlı duruşunu aynen devam ettirmektedir. Liderimiz bizim için çok önemlidir, çok değerlidir.Tüm dava arkadaşlarımız müsterih olsunlar. Allah, inanlarla beraberdir...

51 Yıllık şerefli bir geçmişe sahip olan MHP, rüzgara göre yön değiştiren davlumbazların ortaya koyduğu hokkabazlıklarla yıkılmaz! MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli; MHP'nin en yoğun saldırı altında olduğu bu dönemde bile İnandığımız doğruları ısrarla söyleyeceğiz.

MHP varsa; Türk Milleti’nin de umudu vardır. MHP varsa; yurdun her köşesinde Milli Direnç var. MHP varsa; Türklüğün ışıldayan Kutup Yıldızı var. Liderimiz; bizim GÖKBÖRÜ’müzdür. O’na hakaret, Ülkücü Hareket’e hakarettir.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.