MHP VE LİDER DEVLET BAHÇELİ TÜRK MİLLETİNİN TEMİNATIDIR

Hiç kimse unutmasın ki, MHP ve Lider Devlet Bahçeli bu ülke için her daim fedakarlık yapmıştır, yapmaya da devam etmektedir.

Sayın Devlet Bahçeli, Ülkücülerin ve Türk milliyetçilerinin lideridir, onun kararlı ve ilkeli duruşu herkesi şaşkına çevirmiştir.

MHP ve Ülkücü camia Türkiye ve Türk milletinin üzerine oynanan oyunları biliyor, lider Devlet Bahçeli'nin haklılığını tescilliyor.

MHP'yi ele geçirmek için çok uğraştılar, çok mücadele ettiler, çok iftira attılar. Zaman içerisinde ilahî adalet yerini buldu ve attıkları iftirada boğuldular.

MHP ve Ülkücü camia hep davasına ve Lider Devlet Bahçeli'ye sahip çıktı. Çünkü lider hep doğruların peşinden koştu ve zaman onu hep haklı çıkardı.

MHP ve Lider Devlet Bahçeli bu milletin hizmetine kendini adamış, bu vatan için taşın altına elini değil gövdesini koymuş bir dava adamıdır.

Lider Devlet Bahçeli, MHP ve Ülkücü camiaya yapılan ihaneti görmüş ve ihanet edenlere geçit vermemiştir. Çünkü MHP bu vatan için son kaledir.

Ey! Devlet Bahçeli düşmanları bizden uzak durun, nereye yakın olursanız olun. Sizler bozguncu, iki yüzlü, iftiracı ve kişiliği bozuk kişilersiniz.

MHP pisliklerden, küfürbazlardan, hainlerden paklanmış, soytarı kılıklılardan kurtulmuştur. Ülkücüler ise Lideri ile yoluna devam etmektedir.

Ülkücülerin yeri MHP'dir. Ülkücüleri MHP temsil ediyor. MHP Türk milletinin güvendiği partidir. MHP ve Lider Devlet Bahçeli Türk devletinin temel taşı ve teminatıdır.

MHP'den FETÖ uşakları tamamen temizlenmiş, ne kadar uşaklık yapan varsa MHP'den ayıklanmış ve MHP'ye göz koyanın gözü çıkartılmıştır.

MHP Türk milletinin,Türk dünyasının ve İslam aleminin son şansıdır. Onun için her dönem hedef oluyor.Unutmayınız ki, Allah MHP ve Ülkücü camianın sahibidir.

MHP ve Lider Devlet Bahçeli ile uğraşanların herhalde aklıyla zoru vardır. Aklıyla zoru olmasa uğraşır mı? Yel kaydan ancak toz alırmış.

MHP'den kopanlar hüsran olmuş, yaprak gibi savrulmuş, dağılmış, perişan olmuş, tokat yemiş, onun bunu kucağına düşmüş ve yollarda kalmıştır.

Lider Devlet Bahçeli risk almış, üzerine düşeni yapmaya çalışmış, siyasi arenada belirleyici konumda olmuş ve kimseye eyvallahı olmamıştır.

MHP her anlamda tamamen yerli, her anlamda tamamen milli, her anlamda tamamen gerçek, her anlamda tamamen Türk milletinin partisidir.

MHP'nin izin vermediği, kabul etmediği hiç bir oluşumun başarıya ulaşma şansı olamaz. MHP sayesinde, kaos planlar boşa çıkmıştır.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.