MHP VE LİDER DEVLET BAHÇELİ TÜRKLÜĞÜN KUTLU YOLUDUR

Lider Devlet Bahçeli, çok edepli, ahlaklı, her şeyi iyi bilen ve gören, insana önem veren, davası ve partisi için var olan bir liderdir.

Lider Devlet Bahçeli, ömrünü davasına ve partisine adayan, davası için yuva kuramayan, o hep ilkeli dürüst davranan bir sabır deryasıdır.

Lider Devlet Bahçeli, Başbuğun ve Ülkücülerin emanetini namus bilmiş, şerefiyle, hasiyetiyle mücadele etmiş ve rant peşinde koşmamıştır. Çünkü o dürüstlük timsali bir liderdir.

Lider Devlet Bahçeli, Başbuğ'a olan saygısı, sevgisi sonsuzdur. O Başbuğ'un yolunda yürüdüğünden dolayı çok iftiralara uğrayan bir candır.

Lider Devlet Bahçeli, paraya-pula önem vermeyen, malını-mülkünü kutsal davaya harcayan, genel merkezi ayakta tutan-sırtlayan, eli-gözü tok hep veren el ve temiz bir yürektir o!

Lider Devlet Bahçeli'ye atılmayan iftira, söylenmeyen söz kalmadı. Ama o hep sabretti, sustu, kimseye bir acı laf söylemedi ve terbiyesini bozmadı. Çünkü o hep terbiyesi ile yaşayan terbiyeli bir liderdir.

Lider Devlet Bahçeli'ye akla hayale gelmeyen hakaret ettiler, vicdansızca saldırdılar, ahlak sınırlarını aşarak, ahlaksızca hareket ettiler. Bunlarda arlanma-utanma, şeref yok ki!

Lider Devlet Bahçeli'yi savunduğumuzdan, yanında olduğumuzdan, sevdiğimizden ve saydığımızdan dolayı bize de şerefsizce saldırıyorlar. Hakaret ediyorlar ve iftira atıyorlar.

Lider Devlet Bahçeli, hak davada, hak yolda kimseye taviz vermedi, hep Allah yolunda oldu. Sırtından hançerleyenlere aldırış etmeden mertçe yürüdü.

MHP ve Lider Devlet Bahçeli, sadece Türkiye'nin değil bir buçuk milyon Müslüman'ın ve 350 milyonluk Türk dünyasının umududur!

Lider Devlet Bahçeli'nin özü bir sözü birdir, Eğilmeyen bükülmeyen bir liderdir. O Asil ruhludur, erdemlidir ve adam gibi adamdır.

Diyoruz ki; MHP ve Lider Devlet Bahçeli Türklüğün kutlu yoludur.Allah Liderimizi kutlu yolunda başarılı kılsın,Türk dünyasının yüzü gülsün.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.