MHP VE ÜLKÜCÜ CAMİA ALLAH'IN SON ORDUSUDUR...

CHP'nin içi maalesef bölücü zihniyetlerle doludur. CHP, Türkiye'ye hizmet etmek istiyorsa öncelikli olarak içinde büyük bir temizlik yapmalıdır. Diğer bazı partilerde de bölücü zihniyetleri görüyoruz...

Bunu yapmadıkları vakit ne PKK, ne FETÖ, ne DHKP-C bu topraklarda eksik olamaz. Çünkü bu terör örgütlerine hayat verenler bu partilerde hâlâ kasıla kasıla görevlerine devam etmektedirler.

Türkiye'de terör niye bitmiyor diyenler, öncelikli olarak bu partiler içindeki kişilerin varlığını sorgulamalıdır.

CHP nerede bir terör örgütü var, onun gönüllü avukatıdır. Terör örgütlerinin suçunu sulandırmak için her türlü üzerine düşeni yapmaktadır.

Bakanız Atatürk CHP'sini; bu CHP 1974'teki Ecevit CHP'si bile olamıyor! Neden acaba? Demek ki CHP, Kılıçdaroğlu ile gerçekten Y-CHP olmuş!...

CHP denen bu parti, işini gücünü bırakmış MHP'nin içişlerine burnunu sokmuş, şer güçler ve Lider Devlet Bahçeli'ye muhalif olanlar ile el-ele vermiş Lider Devlet Bahçeli'ye ve MHP'ye kumpas kurmak için büyük gayret göstermektedir.

MHP doğru bildiğinden hiç şaşmadı. Dün ne söylediyse bugün de onu söylüyor. Muhalefet yapmak başka bir şeydir, ülkenin felaketine seyirci kalmak başka bir durumdur.

CHP hiçbir zaman milli olmadı... Çünkü bunların fikri misyonu milliliğe uygun olmadığından millikten uzaklaşmışlardır...

MHP er ya da geç iktidar olacak ve kıyametin sonuna kadar iktidarda kalacaktır. Çünkü MHP ve Ülkücü camia Allah'ın son ordusudur.

ABD, terör üretiyor ve güvenliğini tehdit ediyor diye,10 bin kilometre öteden gelip, sadece bir şehri, bir ülkeyi, bir bölgeyi değil, bütün Ortadoğu coğrafyasını kan gölüne dönüştürdü.

Milyonlarca suçsuz günahsız Müslüman canından oldu. Vahşetin, tecavüzün, işkencenin, kalleşliğin her türlüsü yaşandı.

Bu da yetmedi, terör örgütleri eliyle bölgeye şekil vermeye ve düzen kurmaya uğraştı. Akıl sağlığı yerinde olan herkes çok iyi biliyor ki, bugün Ortadoğu coğrafyasındaki bütün terör örgütlerinin kaynağı, koruyucusu, destekleyeni, kullananı ABD'dir.

O kadar ki, artık gizleme gereği dahi duymuyor, PYD gibi bir kanlı terör örgütüne her türlü yardım ve desteği vereceklerini ilan ediyorlar. Bu kanlı örgüt güya IŞİD'le mücadele ediyormuş, onun için destekliyorlarmış.

Barzani Peşmerge'sini ortaya çıkarıp, arkasını doldururken IŞİD mi vardı? Kaldı ki, IŞİD de sizin ürününüz, sizin eseriniz, sizin planınız değil mi? Kimi kandırıyorsunuz? "Tavşana kaç, tazıya tut" diyorsunuz. Ölen Müslüman, öldüren Müslüman, bölünen Müslüman, kaybeden Müslüman.

Türkiye'nin şu anda yaşadıklarının yüzde birini İsrail yaşasa, terör örgütlerinin hedefi haline gelse, şehirlerinde bombalar patlasa, sınırlarında terör örgütleri cirit atsa, ne olur? Gökkubbe o terör örgütlerinin de, destekçilerinin de başına yıkılır mı, yıkılmaz mı?

Bırakın kendi içini ve sınırlarını, bu teröristleri dünyanın neresinde olursa olsun, anasından doğduğuna pişman eder mi, etmez mi?

Binlerce yıldır yaşadığı topraklara sahip çıkmaya çalışan Filistinlilere neler yaptığını bütün dünya ibretle görüp izlemedi mi? Şu anda Gazze'de yaşananların insanlıkla bir izahı yapılabilir mi?

Bölgede bu kadar kan akarken, bu kadar ülke varlık-yokluk sancıları çekerken, İsrail'in bütün bunların dışında kalması bir tesadüf mü? Ve bütün bu vahşetten, bu kandan, bu ihanetten karlı çıkan bölgedeki tek ülkenin İsrail olması, aslında ne olduğunu anlamaya da, anlatmaya da fazlasıyla yetmez mi?

Ne çocuk, ne kadın, ne yaşlı, ne genç hiç birinin değeri yok. Hepsini küresel güçler yerle bir ediyor. Dünyada haydut kanunu uygulanıyor. Unutma Ama; her ahın bir acısı var.

Yüce Rabbim, yaptıklarınızın hepsini burnunuzdan fitil fitil getirecek ve sizi yerle bir edecektir.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR