MHP YOL GÖSTERİYOR, MİLLETİMİZİN DERTLERİNE DERMAN OLUYOR...

Yazıma Lider Devlet Bahçeli'nin anlam ifade eden şu sözleri ile başlamak istiyorum: "Kalbi vatan ve millet için çarpan her insanımız eminim ve haklı olarak şu sorunun cevabını arıyordur: Şafak ne zaman sökecek?" İnşallah en kısa zamanda sökecektir, biz de buna canı gönülden inanıyoruz Sayın Liderim!...

Lider Devlet Bahçeli'nin yolu; milli varlığımıza kast eden şakilerin yolu değildir. Onun yolu Anadolu'yu Türkleştiren ve İslamlaştıran, ahlak ve fazilet mümessili, Yüce Peygamberimizin ve Kur'an'ın nurlu yolundan yürüyen Hoca Ahmet Yesevi hazretlerinden başlamak üzere, Yunus Emre, Mevlana, Hacı Bektaş-ı Veli gibi nice maneviyat önderlerinin yoludur.

Lider Devlet Bahçeli diyor ki: "Biz Ülkücüyüz, biz Türklüğün keskin kılıcı, İslam'ın yükseklerde dalgalanan ar ve namus simgesiyiz."

Lider Devlet Bahçeli'nin yolu; Türk milletinin ve Devletinin, Türk tarihinin, vizyon ve misyonunun yoludur.

Lider Devlet Bahçeli'nin yolu; adıyla müsemma bir yoldur. Onun yolu milletimizi ve devletimizi her türlü bela ve tuzaklardan koruyucu gayret ve kararlılık yoludur.

Lider Devlet Bahçeli'nin yolu; Türklüğe duyduğu aşktır. İstiklaline ve istikbaline karşı duyduğu mesuliyettir. Bu aşkının ve sorumluluğunun şahidi de, Türk milletinin bizatihi kendisidir.

MHP Lider Devlet Bahçeli diyor ki: "Benim hayatım dümdüz bir Ülkücü çizgisidir, zikzak yoktur ki renkli olsun."

Lider Devlet Bahçeli'nin yolu; 15 Temmuz alçak FETÖ darbesinde tarihin akışını ve milletin kaderini değiştiren cesaret ve kahramanlığıdır. Onun yolu tarihin sunduğu bilgi ve tecrübenin ışığından ders çıkararak milletimizi selamete, hukuka ve adalete götüren hak yoludur.

Bu nedenledir ki liderimize yapılan saldırıların başını çeken ve de aslını astarını çok iyi bildiğimiz bu menfur tiplerin ne siyasi hatıralarımızda ne siyasi tarihimizde yerleri vardır.

Genel Başkanımızın iç ve dış şer ortaklarının ideolojisine esir düşmüş adamların hücum ve fitnesine maruz kalması, aynı zaman da istikametimizin doğru olduğunun da delilidir."

Biz karanlığın üstüne Ay Yıldızla, Üç Hilalle gideceğiz. Biz Lider Devlet Bahçeli izinde yürümeye devam edeceğiz. Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne düşünürse düşünsün, kim ne söylerse söylesin.. Liderimizin yanındayız ve hiç ayrılmayacağız.

Merhum Seyit Ahmet Avrasi diyor ki: "Kişi kavmini sevmekle suçlanamaz. Kavminin efendisi, kavmine hizmet edendir. Vatan sevgisi imandandır."

MHP Lideri Devlet Bahçeli yol gösteriyor, milletimizin her türlü sıkıntı ve derdine şifa olmak istiyor ve yaklaşan tehlikeleri hissedip şimdiden tedbir alıyor.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR