MHP'Lİ ADAYLAR UMUTTUR, GELECEĞİMİZİN, EGEMENLİĞİMİZİN TEMİNATIDIR

Bütün olumsuzluklara rağmen milletimizin gelecek adına umutları tükenmemiştir. Çünkü milletimizin sinesinden çıkan MHP Belediye Başkan adaylarının varlığı umuttur, geleceğimizin, egemenliğimizin teminatıdır.

Bir anlamda kader seçimi olan 31 Mart 2019 Seçimleri yaklaşmaktadır. MHP olarak milletimizin sandıkta göstereceği teveccühle Belediye Başkanlıklarını kazandığımız takdirde, kazanılan İllerde hak-hukuk-adalet ölçüleri içinde yönetilecektir.

MHP'nin dışında; diğer partilere oy vermek ülkemiz için, insanımız için, fakir-fukara için, kimsesizler için, dul-yetimler için haksızlık olur. Çünkü MHP'den başka hiç kimsenin umurunda olmaz. Ne olursa bu gariban insanlara olur.

MHP'ye oylarınızı verin ki, bu güzel ülkemizde bölünme olmasın, terör örgütleri yok olsun, ülkemize, ilimize, ilçemize, beldemize huzur gelsin.

MHP bölünmeye settir, ülkemiz için şanstır, karnı aç, sırtı açık olanlar için ekmek ile su gibi ihtiyaçtır. Çünkü MHP bu yoksul insanlarımız için sefere-göreve talip olmuştur.

MHP Belediye Başkan adaylarını seçin ki; size hizmet gelsin, huzur gelsin, hakça paylaşım gelsin, fakirin-fukaranın, kimsesizlerin yüzü gülsün.

Neden MHP'ye oy verin?... Verin ki; sahibiniz olsun, verin ki; Ülkenize ve İlinize, İlçenize, Beldenize sahip çıksın, verin ki; İlinizde, İlçenizde, Beldenizde barınmak isteyen ve huzursuzluk çıkarmak için can atan hainlerin hevesleri kursaklarında kalsın.

İlinizde, İlçenizde, Beldenizde MHP Belediye Başkanlarını seçin ki; hırsızlık yapanlardan, fakirin-fukaranın hakkını gasp edenlerden, yolsuzluk yapıp köşeyi dönenlerden, kravatlı hırsızlardan, çalanlardan-çırpanlardan ve milleti soyanlardan hesap sorsun! Sorsun ki; İlinize, İlçenize, Beldenize huzur gelsin.

MHP Belediye Başkan adaylarını destekleyin ki; İlinize, İlçenize, Beldenize, hizmet gelsin, sevgi gelsin, saygı gelsin, hürmet gelsin... Çünkü MHP Belediye Başkan adayları Ülkesine, İline, İlçesine, Beldesine kara sevdalılardır.

MHP'li Belediye Başkan adalarına oy vermez ve kazandırmazsanız rüşvet ve yolsuzlukların yolunu açmış olursunuz ve çekmiş olduğunuz sıkıntılarınızın devam edeceği anlamına geldiğini çok iyi bilmelisiniz.

MHP Belediye Başkan adaylarını seçin ki; Şehitlerimizin kemiklerini sızlatanlardan, onların hatırasına tecavüz etmeyi alışkanlık haline getirenlerden hesap sorulsun ve Şehitlerimizin aile camiasına sahip çıkılsın.

MHP Belediye Başkan adaylarına sahip çıkın ve kazandırın ki; hakkınızı yiyenlerden, hakkınızı gasp eden asalakları yüce adaletin önüne çıkarsın, sizlerden çaldıklarını burunlarından fitil fitil getirsin.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.