MHP'Yİ BIRAKIP KAÇANLARIN TARİHTEKİ YERİ NERESİ OLACAKTIR?

Aklımız kestiği günden itibaren gözlerimizi MHP ve Ülkücü camiada açtık. Burada yoğrulduk, burada yetiştik, burada öğrendik ve burada son nefesimizi vereceğiz.

MHP üzerinde hesap yapanların kendilerini ele vermesinden ve gerçek niyetlerinin ifşasından başka bir sonuç doğurmuyor.

Bu gidenlerin aslında bu davaya ciddi manada terleri, emekleri, çalışmaları, mücadeleleri yoktur. Çünkü bunlar zoru, sıkıntıyı, çile çekmeyi sevmezler. Bunlar makam-mevki severler. Birde.. Utanmadan arlanmadan; dedikodu yapmayı, fitne üretmeyi ve iftira atmayı severler.

Bu kaçkınlar.. Kuracakları ve gidecekleri partiye MHP'nin yüzde 20'sinin kopup gideceğini iddia ediyorlar. Ey gafiller!.. Yel kayadan ne koparırsa siz de MHP'den onu koparabilirsiniz.

Unutulmasın ki, bu davanın ve bu partinin fakir ama gururlu.. Yoksul ama yiğit.. Ülkücü insanları var. Sizin alayınız bu insanların tozu ve attığı tırnak dahi olamazsınız!...

Bu kaçkınların, bu vefasızların, bu nankörlerin.. İktidar partisi AKP ile, CHP ile neden hiç uğraşmazlar. Ama bizim kaçkınların AKP'ye ve CHP'ye yönelik ne bir sözleri, ne bir iddiaları, ne de bir hesapları var. Buralardan oy koparmak gibi bir çabaları yok ve anlaşılan olmayacak.

Başkalarının yaptığı doğruyu yanlış gösterip.. Kendilerinin aynı yola çıkan doğruyu haklı gösteren.. Ancak hain olur. O kadar zavallı durumlara düşmüşler ki, kendilerini bile inkar edecek zeka özürlü olmuşlar.

Davasına ve Partisine hainlik ederek kaçanların.. Bütün planları, bütün dertleri MHP'ye yöneliktir. Hesaba göre, yüzde 20 oy koparacaklar ve böylece MHP'yi siyaseten güçsüz hale düşürerek, varlık sebeplerinin gereğini yerine getirmiş olacaklar. Bunu biz söylemiyoruz, kendileri söylüyor.

Ey Ülkücü kardeşlerim!.. Siz hiç davasını-partisini bırakıp ve kaçıp giden mülteci gördünüz mü? MHP'yi bırakıp kaçanların tarihteki yeri neresi olacaktır?

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.