MHP'Yİ BÖLMEK VE PARÇALAMAK İSTEYENLERİN ALAYI İT SÜRÜSÜDÜR!

Hz.Hamza'nın anlam dolu şu sözleri ile yazıma başlamak istiyorum: "Beni düşmanımın kötülüğü değil, dostumun sinsiliği korkutur." Ne kadar doğru...

MHP'yi bitirmek için, yok etmek için gayret sarf edenler bana göre kalleştir, kahpedir, düzenbazdır, dalkavuktur, daltondur, şarlatandır.

Bunların alayı korkak ve bit yavrularıdır. Çünkü sinsice, tilkice, kurnazca hareket eden korkaklardır. Bunlar yiğitçe, mertçe mücadele etmezler fitne üreterek, dedi kodu yaparak, vur kaç taktiği uygulayan yüreksiz, vefasız, nankör tiplerdir. Kalleşçe pusu kurarlar, kahpece vurup kaçarlar.

MHP'yi bölüp parçalamak isteyen ne kadar sütü ve kanı bozuk varsa bir araya toplanmış MHP'ye, Lider Devlet Bahçeli'ye, MHP'yi savunanlara saldırıyorlar ve iftira atıyorlar. Bunların alayı it sürüleridir.

Düne kadar gölgemizde yaşayanlar, yanımızda hayat bulanlar, sırtımıza binenler, omuzlarımızda yükselenler utanmadan arlanmadan arkamızdan fütursuzca konuşuyorlar. Çünkü sırtımızda yük olanları sırtımızdan kaldırıp attığımız için arkalarına bakmadan kaçmaya başladılar.

Ayakta kalmak için çırpınıyorlar, onun bunun dalına sarılıyorlar, yalandan görünmek için senaryo yazıyorlar ve figüranlık yapıyorlar. Hâlâ şimdi yine aynısını yapıyorlar.

Bu korkakların alayı üzerimize gelse ne yazar ki!... Hiçbir şey fark etmez.. Bunlardan adam olmaz.. Bunlardan olsa olsa gece karanlığında, kahpe pusularda it sürüsü olur.

Bizlerin de elinde ciddi manada bilgi, belge var! Ama bizler sizler gibi şerefsizlik, kahpelik yamayız. Ülkücü de insandır elbet hata yapabilir. Ancak hatadan dönme erdemini göstermek de Ülkücülüğün şiarındandır.

Kendime söz veriyorum artık kimseye hak ettiğinden fazla değer vermeyeceğim!.. Yanımda güvendiğim zaman pişman etmeyen, değer verdiğim zaman değişmeyen insanlar olsun yeter.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR