MHP'Yİ İKTİDARA TAŞIMAK VATAN GÖREVİ HALİNE DÖNÜŞMÜŞTÜR

Bugün yazıma; Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş'in şu sözleri ile başlamak istiyorum: "Milliyetçi Hareketin zaferi, Türk milletinin zaferi demektir. Çünkü temsil ettiği Fikir Türk milliyetçiliği millî fikridir."

Bugün Milliyetçi Hareketin 31 Mart 2019 Tarihinde yapılacak olan Yerel Yönetimler Belediye seçimleri iktidara yürüyüşünün günüdür.

Lider Devlet Bahçeli'den bahsederken göğsünüzü gerin! Lider Devlet Bahçeliden bahsederken sesiniz gür çıksın! Lider Devlet Bahçeliden bahsederken gurur duyun onunla! Lider Devlet Bahçeli onurun kendisidir!

Ayrışma ve bölünme toplumun şuur altına pompalanmakta ve bir algı oluşturulmaktadır. Ancak, bir de daha en baştan itibaren bölünmeyi kabul etmeyen, buna karşı çıkan, ülkenin bölünmez bütünlüğünü her şeyin üzerinde tutan vatanseverler var.

Lider Devlet Bahçeli, Türk milleti için dün doğru adım attı bugün de atıyor ve yarın da doğru adım atacak! Onun için biz liderimize güveniyoruz, inanıyoruz. Türkiye'nin bir bölünmeyle karşı karşıya kalması durumunda vatanseverlerin, "Ne yapalım, biz istemedik, ama böyle oldu. Bize de bu durumu kabullenmek ve bölünmeyi sineye çekmek düşer" demeyecekleri muhakkaktır.

Liderin Sözüne Evet Diyoruz.. Her Zaman Millet Her Şartta Devlet. Lider Devlet Bahçeli'ye Tam Destek.

Birileri bu ülkeyi bölmek için örgütlenirse, bunun karşısına böldürmeyecek olanların çıkması eşyanın tabiatına da, ülkenin gerçeklerine de, Türk milletinin varlık sebebine de uygundur.

Ülkücüler; asırları aşıp gelen köklü bir davanın yolcularıdır. Bu yolda dava bir, lider ise istikamet üzere gidendir. O gider biz gideriz.

Türk Milletini ve Devleti'ni saran sinsi kuşatmayı yarıp atacağız. Nasıl mı? Lider Devlet Bahçeli'yi takip edin göreceksiniz...

Türk milletinin ezici bir kesiminin bölünmeyi kabul etmeyeceği kesindir. Türk milliyetçileri ve ülkücülerin duruşu bellidir. Bölünmeyi hiçbir şartta kabul etmeleri mümkün olmayacağı gibi, çatışmada taraf olmamak için yoğun gayret sarf edilmiştir ve bu durum sürdürülmektedir.

MHP Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücü evlatları geliyor hem de öyle bir geliyor ki, Cenab-ı Allah'ın izniyle bu millet yıkılmayacak ve MHP her daim dimdik var olacaktır!

31 Mart'ta yapılacak olan Yerel Yönetimler seçimlerinde kurulacak olan sandık bir çıkış kapısıdır. MHP Lideriyle, teşkilatlarıyla, programıyla, kadrolarıyla, vizyonuyla, misyonuyla 2023 Tarihinde yapılacak olan seçimlerde iktidar olacaktır.

Lider Devlet Bahçeli, bir Türk milliyetçisi! Çünkü o, kendisini Ülküsüne adamış bir yiğit! Ve biz biliyoruz ki; özü-sözü bir, eğilmeyen-bükülmeyen dik durandır, asil ruhlu, erdemli, adam gibi adamdır.

Bu derin ve büyük krizden ülkeyi çıkarmanın tek yolu MHP'yi iktidar yapmaktır. Böylece hem ülkenin varlığı ve birliği teminat altına alınmış olacak, hem bin yıllık kardeşlik hukuku yerine oturtulacak.

Unutmayınız ki; Devleti de, Milleti de, Vatanı da herkesten daha çok düşünen biri var, adı da kendi gibi "DEVLET!"

Lider Devlet Bahçeli, Biz hep ne diyorduk Lider, Doktrin, Teşkilat. Liderimizi takip ediyoruz. CHP'ye ve İP'e itibar etmiyoruz!...

Hem karanlık günler sona erecek, hem de bütün bu felaketlere, bu ihanetlere, bu yolsuzluk ve talana sebep olanlardan hesap sorulacaktır. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin varlığını ve birliğini sağlamanın, ülkeyi bu buhrandan ve krizden çıkarmanın tek yolu budur. MHP'yi iktidara taşımak bir seçmen tercihi, vatandaşlık hukuku olmaktan çıkmış, vatan görevi haline dönüşmüştür.

Adına ister muhalif değin ister kandırılmış değin ister hain değin ne dediğinizin çok önemi yok. Lider Devlet Bahçeli'yi hain ilan edenler, unutmasınlar ki; Liderimizin şahsında, Ülkücü evlatlarının gayretleri ile MHP güneşi bu ülkenin üzerine doğmaktan vazgeçmeyecektir!

MHP ve Davamız merhum Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ'in emanetidir. Emanetimize sahip çıkacağız, Lider Devlet Bahçeli ile beraber yürüyeceğiz. Herkes akıllı olsun, yoksa aklınızı alırlar...

"Aklım Hep Türkiye'dir" diyen bilge liderim. Kim nasıl dönerse dönsün, kim nereye giderse gitsin, biz dönmeyiz, biz gitmeyiz davamızdan. Yolun yolumuzdur. Allah liderime sağlık vesin, ömrü uzun olsun... Onun için diyoruz ki?... MHP'yi iktidara taşımak vatan görevi haline dönüşmüştür.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.