MİLLİ DEVLET HERŞEYİN ÜZERİNDEDİR

 

Bıçak sırtında gidiyoruz. İçerideki ihanetin nerede başlayıp nerede bittiğini kestirebilmek bile imkânsız. Her gün yeni kalleşlikle uyanıyoruz.

Artık kamyon dolusu bombalarla saldırıyor, ama yollara tuzaklar kuruyor ve siyasi parti liderlerini hedef alıyorlar.

Bu kahpeler bu kadar imkânı, bu kadar bombayı, silahı, teçhizatı nerden buluyor, nasıl taşıyor ve bu planları nerde yapıyorlar.

Etrafımız sarılmış durumda. İçerimiz daha da beter; terör örgütleri cirit atıyor, Devlet kurumları kendi derdine düşmüş.

İvedilikle toparlanmak zorundayız. Bütün kurumları yeniden ayağa kaldırmak şart olmuştur.

Liyakat ve ehliyet yerine, devlete yuvalanmış çeşitli cemaatler yer kapabilmek için birbirleriyle tepiştikleri iddiaları ayyuka çıkmıştır.

Artık herkes iyi biliyor ki, terörle mücadeleyi sadece güvenlik güçleriyle sürdürmek yeterli değildir.

Çok yönlü bir çabanın gösterilmesi ve bütün bağlantıların kesilmesi gerekiyor. Devlet içinde yuvalanmış ne kadar hain varsa temizlenmelidir.

Devlet içinde FETÖ örgütü gibi, PKK sevicisi 14 bin öğretmenin bulunması, bunlardan önemli bir kısmının göreve iade edilmeleri devletimiz için büyük bir tehlike arz etmektedir.

İstihbarat raporları PKK'lı hainlerin devletin başka kurumlarına sızdığını ve büyük kalleşlikler yapıldığını ortaya koymaktadır.

FETÖ örgütünün başına ne geldiyse PKK ve sevicilerinin başına da gelmesi gerekiyor. Çünkü birbirinden farkları olmayan iki terör örgütüdür.

FETÖ ve PKK örgütlerini temizlemeden Türkiye'ye huzur gelmez. Huzur gelmesi için bu iki örgüt yerle bir edilmelidir. Aksi halde çok üzülürüz.

Terör nereden ve kimden gelirse gelsin, devlet aynı kararlılıkla gerekeni yapmalı ve terör örgütlerinin ocaklarını söndürmelidir.

Türkiye'nin etrafındaki amansız kuşatmanın bir kanadını da IŞİD kalleşliği oluşturuyor. Bu kalleş örgüte haddi mislisiyle bildirilmelidir.

Türk düşmanı, eli kanlı örgüt IŞİD temizlenmelidir. Bu ve bunun gibi örgütler devletimizi ve milletimizi bölmek için el birliği yapıyorlar.

Sayın Devlet Bahçeli'nin yıllar önce söylediği, Kandil'e Türk bayrağını dikmenin zamanı çoktan gelmiştir.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR