MİLLİ DİRENÇ MHP'DİR, LİDER DEVLET BAHÇELİ'DİR

Bugünkü yazıma Hz.Mevlana'nın şu güzel sözleri ile başlamak istiyorum.. "İnsanlar başkalarının kusurlarını görmek hususunda keskin gözlere sahip kartallara benzerler... Kendi kusurlarını görmekte ise başını kuma gömen deve kuşuna..."

"MHP bitti" nutku atarak her tarafa kuyruk sallayanlar.. Keklik gibi ötmeye başlayanlar.. Kendilerini toplum nezdinde farklı göstermek için yarış girmişler ve vakitsiz horoz gibi ötmeye başlamışlardır.

Bu kıblesiz kişilere sormak istiyorum!.. MHP biterse ülkenin biteceğini hiç düşünmediniz mi? Ama sizlerin Ülke denen bir meseleniz yok ki? Sizlerin işi gücü MHP ve Lider Devlet Bahçeli.. MHP ve Lider Devlet Bahçeli kadar taş düşsün başınıza inşallah!...

Bunların kalpleri mühürlenmiş, merhamet duyguları kaybolmuş, beyinleri sulanmış, dünyaları şaşmış ve akıl tutulması yaşıyorlar. Ülkemizin güvenlik tehdidi ile karşı karşıya olduğunu görmeyecek kadar siyasal körlük yaşayan bu muhteremler acaba nerede yaşıyorlar? Kime hizmet ediyorlar?

MHP dün ne söylemişse bugün de onu savunmakta, dün nerede durmuşsa bugün de aynı yeri korumaktadır. Bu muhteremlerin maksadı üzüm yemek değil-bağcıyı dövmek ve pireye kızıp yorgan yakmaktır.

Çatlasanız da, patlasanız da son sözü söyleyecek, fotoğrafı netleştirecek ve hatta sonucu tayın edecek parti yine MHP ve Lider Devlet Bahçeli olacaktır.

İrfan Topcu kardeşim ne güzel ifade etmiş: "Ülkücülük yatırım değil inançtır, bu yüzden hiç bir ülkücü davasından alacaklı değildir. Eğer alacaklıyım diyorsa ülkücü değil yatırımcıdır."

Ey MHP mensupları ve Ülkücü kardeşlerim!... Birlik ve bütünlük içinde olalım!.. MHP'yi ve Davamızı koruyalım!... Lider Devlet Bahçeli'ye sahip çıkalım. Çünkü devşirmeler, satılık kalemler ve koltuk için davasını satanların alayı kendilerini çok ucuz bir bedelle pazarlamışlardır.

Onun için diyorum ki; Bunların oyununa gelmeyelim, bunların söylemlerine inanmayalım. Çünkü bu muhteremler kendilerini inkar etmişlerdir ve ucuz fiyata pazar bulmuşlardır.

Değerli MHP mensupları ve Ülküdaşlarım!... Hiç karamsar olmayın!... Hiç üzülmeyin!... hiç dertlenmeyin-tasalanmayın!... MHP bu milletin mihenk noktasını oluşturduğu çok daha net anlaşılacaktır.!... Yeter ki, Liderimize güvenelim ve birlik-beraberliğimizi bozmayalım.

Selam olsun, Davasını, Partisini satmayanlara!... Selam olsun Liderine güvenenlere!... Selam olsun özü bir sözü bir olan Ülkücü kardeşlerime!... Selam olsun eğilmeyen-bükülmeyen dik duran Ülkücü canlara!... Selam olsun asil ruhlu, erdemli ve adam gibi adam olan yiğit Ülkücü serdengeçtilere!...

Saygı değer MHP mensupları ve Ülkücü kardeşlerim.. Sizi biliyor, tanıyor ve ne yaptığınızı, ne yapmak istediğinizi çok iyi anlıyoruz. Onun için; Milli direnç MHP'dir, Lider Devlet Bahçeli'dir.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.