MİLLİYETÇİ HAREKET BUGÜN İKTİDARIN TEK ALTERNATİFİDİR

 

Son günlerde şehit cenazelerinde içimizi sızlatan görüntülere şahit oluyoruz. Analar ağlamayacak dediler, anaları ağlatmaya devam ediyorlar.

CHP terör karşısında bugüne kadar net ve kesin bir irade ortaya koymadığı gibi, ihanet yolunda AKP ile yarışmış, bazen de öne geçmiştir.

AKP her zaman CHP ile milleti korkutarak sonuç alıyor. CHP'de bu duruma hiç itiraz etmediği gibi, AKP'nin işini son derece kolaylaştırıyor.

AKP'nin 14 yıllık sicili ülkeyi perişan haline getirmiştir. Yıllarca milliliğe düşman olup, milli-yerli her ne varsa tamamına savaş açmıştır.

AKP hükümetinin sicilinde; ayakkabı kutularının içinde bulunan dolarları, para kasalarını, para sayma makinalarını bu millet unutmadı?

AKP iktidarı sayesinde, Türk askerinin kafasına çuval geçirilmesini bu millet unutmadı.

Türk askerinin geçişi sırasında açılan şanlı Türk bayrağını "PKK için tahrik unusuru" diye, toplatmak olmuştur. Bu millet bunları asla unutmaz.

"Her türlü milliyetçiliği ayaklarımın altına alıyorum" diye bağıranları ve BOP'un Eşbaşkanı olmakla övünenleri bu millet unuttu mu?

Kamu kurum ve kuruluş tabelalarındaki TC ibaresini silenler, "Ne Mutlu Türküm Diyene" sözünü dağdan-taştan kazıyanları bu millet af etmez!

Devlet nişanındaki TC ifadesiyle Atatürk siluetini kaldırdılar "Türküm, doğruyum" sözlerinden gocunup andımızı yok edenleri bu millet unutmaz!

"Ey Türk Gençliği" seslenişinden ürkenler bu zihniyetten başkası mıydı? Türkün değerleri ile oynayanları ne millet nede Allah af eder!

Milletin kanını dökmüş teröristleri alkışlayanları, özürler dileyenleri, adlarına anıt yaptıranları ne biz unuturuz, ne tarih unutur.

Bu haydut düzeni yerle bir edecek tek siyasi parti Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır. Bu haydut düzenden beslenenlerin burunlarından fitil fitil getirecek parti MHP olacaktır. Onun için diyoruz ki, Milliyetçi Hareket bugün iktidarın tek alternatifidir.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.