NE KADAR BÖLÜCÜ VARSA HEPSİ İTTİFAK HALİNDE

Terör Türkiye'yi ateşe atmak için olağan üstü çaba harcıyor. Türkiye de terör belasından kurtulmak için şanı büyük mücadele ediyor.

Türkiye terör belası ile mücadele ederken, ekonomide büyük sıkıntılar yaşandığı da bir gerçek. Doların hızlı yükselişi sıkıntı yaratıyor.

Türkiye'nin ekonomisi bana göre hiç iyi değil. Ekonomimiz sırat köprüsünden geçmek için olağan üstü çaba harcıyor amma.. Tedbirler yetersiz.

Avrupa ülkeleri, Türkiye'nin hiçbir konuda dostu değildir. Çünkü bu ülkeler kendi çıkarlarını düşünmekten başka kimseyi düşünmezler!...

Bu Avrupa ülkeleri, vatanımızı bölüp parçalamak için hareket eden bölücü terör örgütlerine her fırsatta her yardımı yapıyorlar.

Avrupa ülkeleri, terör örgütlerine açıkça destek veriyor.. Türkiye'yi köşeye sıkıştırmak için ihanet eden terör örgütlerini besliyorlar!

Hatta Türkiye üzerinde hesabı olan terör örgütleri artık kendilerini gizlemiyorlar. Bu terör örgütlerini yok edeceksin şımartmayacaksın!..

AKP hükümetinin yanlış politikaları ve teslimiyetçi tutumu bu cennet vatanımız ile hesabı olanların iştahını kabartmıştır.

Terör örgütleri, AKP'nin iktidardan gitmesini ne hikmetse istemiyorlar. Çünkü çözülme süreciyle her türlü imkâna kavuşmuşlardır.

AKP hükümeti, FETÖ ile beraberdi, PKK ile sarmaş-dolaştı.. Bu iki örgüt ne dediyse ve ne istediyse AKP hükümeti isteklerini yerine getirmiştir.

Yani sözün kısası, bu hükümet ekonomide, dış politika da, emekli, işçi, memur, esnaf, köylü, çiftçi konusunda sınıfta kalmıştır.

Terörü sıfır noktasında alan AKP hükümetleri verdikleri tavizler sonucu terör, zıvanadan çıkmış, sürekli kan akıtmış, can almıştır.

Toplumsal çürüme son günlerde tavan yapmıştır. Her gün cinayet-ölüm, her gün soygun-feryat-çile yaşantımızın bir parçası olmuştur.

Devletin resmi rakamlarına göre: Kadına şiddet %1400'e ulaşmış, fuhuş suçları %220 artmış, ırza geçme, çocuklara cinsel taciz %125 artmıştır.

Devletin bilgisi dâhilinde oynatılan kumarda çok ocaklar sönmüş, çok yuvalar dağılmış, çok feryatlar yükselmiş, çok canlar heba olmuştur.

Uyuşturucu alışkanlığı artık ilkokullara kadar düşmüş, çocuk yaşta bedenler gitmiş, aileler perişan olmuş, kimse kimsenin derdini bilmez olmuş.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.