NE KADAR KANI BOZUK SOYSUZ VARSA MHP KARŞISINDA TOPLANIYOR...

Yazıma merhum Başbuğ Alparslan Türkeş'in anlam dolu şu ifadeleri ile başlamak istiyorum... Başbuğ Diyor ki: "Davasını bir kemik uğruna satanlar.. Ona buna kuyrukçuluk yapanlar.. Bizim arkadaşımız olamazlar.. Ülkücü hiç olamazlar." Evet bana göre gerçektenden süper bir tespit.

MHP ve Ülkücü camiaya herkim ihanet etmişse asla siyasette iflah olmamıştır ve siyasette iki yakası bir araya gelmemiştir. Siyasi tarihimizde bunların bir çok örneği mevcuttur. Bunlardan ibret almayanlar siyasette yok olmuşlardır.

İnsanlar hata yapabilir, insanlar yanlış yapabilir, hayatın her gününde insanların kusuru da olabilir, doğru yapayım derken kötü de yapmış olabilir... Her hatanın, her yanlışın, her kusurun, her kötünün özrü olur kendini affettire bilirsin ama unutulmasın ki; ihanetin telafisi yoktur.

MHP ve Lider Devlet Bahçeli'ye yıllarca hakaret edeceksiniz, dedi-kodu yapacaksınız, iftira atacaksınız, fitne üreteceksiniz, sonrada kalkıp bizlere akıl vermeye çalışacaksınız. Ey gafiller! Bizim aklı olmayanlardan alacak aklımız yok! Çünkü Ülkücü yemininden dönmez... Liderinin sözünü yere düşürmez.

Biz niye Liderimizin yanındayız, biz niye Liderimizle beraberiz, biz niye liderimizi terk etmiyoruz... Çünkü Lider Devlet Bahçeli Türk'ün Başbuğuna hıyanetlik etmedi, yarı yolda bırakmadı... "Belki" Lider Devlet Bahçeli'yi birkaç yıl sonra anlarsınız.

Lider Devlet Bahçeli'yi sorguladığınız kadar CHP-HDP-PKK''yı sorgulamıyorsunuz? CHP, HDP, PKK, Kızıl Komünistler ve yansımalarının vatanı ve milleti MHP liderinden daha çok sevdiğini düşündüğünüz için mi? Yoksa CHP-HDP-PKK'nın Türkiye'nin ve Türk milletinin geleceğini Sayın Devlet Bahçeli'den daha fazla önemsediklerini düşündüğünüz için mi?

Ne kadar kanı bozuk soysuz varsa MHP karşısında toplanıyor.. Allah MHP ve Ülkücü camianın yardımcısı olsun, Muzaffer kılsın...

Yazımı Lider Devlet Bahçeli'nin şu anlamlı sözleri ile bitirmek istiyorum. Lider diyor ki" "Kibrit çöpü kadar ışık saçamayanların kendilerini olimpiyat meşalesi sanmaları akıl tutulması ahlak karmaşası şuur kaosuna işarettir ki bunların sonu kendi anlayışları gibi kapkaranlıktır."

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR