NEDEN DEVLET BAHÇELİ? NEDEN MHP? NEDEN ÜLKÜCÜLER?

 

MHP ve Ülkücüler; milleti ve devleti için kara toprağa düşmüşlerdir. Darağacına güle oynaya gitmişlerdir. Çile çekmişlerdir, bedel ödemişlerdir.

MHP, her daim memleketin menfaatlerini kendi menfaatlerinin üstünde tutmuştur. Çünkü vatan onlar için bir aşktır, sevdadır ve cennettir.

MHP ve Ülkücüler ileriyi gören, namusu ve şerefi için yaşayan, mazlumun yanında, zalimin karşısında olan adam gibi adamlardır.

MHP ve Ülkücüler bu vatanın gerçek sahipleridir. Çünkü milli şuurla yetişmişlerdir. Türklük bedenleri-İslamiyet ruhlarıdır.

MHP, içerdeki ve dışarıdaki, küresel güçlerin amansız düşmanıdır. MHP ve Ülkücüler olduğu müddetçe bu cennet vatanı asla bölemeyeceklerdir!

MHP, bu ülkeyi karşılıksız sevmektedir. Ülkemizin bu ambar farelerinden ve beceriksiz iktidardan kurtarmanın ilk adımını atacağına inanıyoruz.

MHP milletimizin hassasiyetlerini, ihtiyaçlarını, inceliklerini, dert ve ıstıraplarını çok iyi bilmektedir.

Ülkemizin menfaatlerini koruyan, şahsiyetli bir dış politika ancak MHP yönetimiyle mümkündür.

MHP, haksız olduğu zaman zengine hayır diyebilen, haklı olduğu zaman fakire evet diyebilen bir idarenin ancak devlet adamları ile mümkündür.

MHP devlet kademelerinde görev yapanların milli şuurla yetişmesi, devletini ve milletini sevmesi, çalışkan ve dürüst olmasına inanmaktadır.

MHP milletinin gücünü tanımayan, ona güven duymayan insanların devlet katında görev almış olmalarının milletimiz için büyük talihsizliktir.

MHP Devlet adamlarının ister siyasi, ister bürokrat olsun, eğer şuurlu ise öncelikle kendi milletinin gücüne inanması gerekiyor.

MHP Türkiye'de iktidar olan milli kültürü, hukuk, coğrafya ve milli değerlerin sağlıklı üslupla tanınmalarının zorunlu olduğuna inanmaktadır.

İşte bu yüzdendir ki, Devlet Bahçeli var oldukça, MHP var oldukça, Ülkücüler var oldukça bu ülkenin varlığı ve birliğini bozmak, ihaneti sonuca ulaştırmak hiçbir şekilde mümkün değildir.

 

Zakir TOKDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.