OF BİLE DEMEDİN!...

Allah MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin yar ve yardımcısı olsun. Yüce Rabbim ona çekemeyeceği dert vermesin. Çünkü o Türk Milletini temsil eden ve Türk Milleti için mücadele eden bir Devlet adamıdır.

Ömrün çile, yolun hep çetin oldu, sırtın hançer yarası doldu da sen of bile demedin, ömrün uzun, hareketin daim olsun.

Allah doğruların yanında hep olmuştur.

Nankörler, vefasızlar, hinler, menfaat için kendini pazarlayanlar, beraber yürüdüğü arkadaşını yarı yolda bırakıp saf değiştirenlerin alayı bir araya gelse senin bu davaya yaptığın hizmetin sadakası bile olamazlar.

Allah bizleri, sizleri ve hepimizi menfaati için adam satanlardan korusun.

Allah bizleri, sizleri ve hepimizi bu davaya nifak tohumu ekenlerden ve biçenlerden korusun.

Allah bizleri, sizleri ve hepimizi çıkarları için onun bunun önünde eğilenlerden, bükülenlerden ve satanlardan korusun.

Allah bizleri, sizleri ve hepimizi iki yüzlü, söz verip sözünde durmayan, söylediği sözleri inkar eden, dedi-kodu fitne üreten şeytan ruhlu olanlardan korusun.

Yukarıda da ifade ettiğim gibi.. Bu ruhtaki, bu karekterde ki, bu çapdaki, bu kişilikteki kişilerden.. Size, bize ve hepimize asla fayda gelmez.. Aksine hep zarar gelir. Çünkü bunların mayası çok ama çok bozuk!...

Yazar Mazhar Gündoğdu'nun da ifade ettiği gibi, Milliyetçi-Ülkücülere gelince: Onlar Türk davsının, Türkiye sevdasının Bozkurtları olarak 2000 yıllık Türk tarihinin günümüze ve yarınlarımıza taşıdığı en önemli değerlerdir.

Dolayısıyla, Türkiye'nin kıskaca alındığı, değişime zorlandığı böyle bir dönemde MHP'nin neden hedefe konduğunu da, hedefe koyan mahfillerin dış ve iç uzantılarını da, oynanan bu oyunu boşa çıkarmayı da çok iyi bilirler.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.