ÖMRÜNÜ DAVASINA ADAMIŞ LİDER DEVLET BAHÇELİ

 

Devlet Bahçeli, şerefli davayı şereflice temsil ediyor, arkasına bakmadan yürüyor, herkes ona koşuyor, o ne derse dedikleri itibar görüyor.

Devlet Bahçeli, gündem oluşturuyor, proje geliştiriyor, memleketin hayrına olan herne varsa yiğitçe, mertçe destekliyor ve arka çıkıyor.

Devlet Bahçeli, hep hayırlı işler ile ilgilenir, şer işleri bertaraf eder, dürüstlükte örnek teşkil eder, Allah için çekinmeden her şeyi yapar.

Devlet Bahçeli, hiç ama hiç başımızı öne eğdirmedi. Davamıza partimize leke sürdürmedi. Ömrünü bu davaya adadı, hiç gülmedi hep çile çekti.

Devlet Bahçeli, MHP Türk milletinin geleceğinin teminatı olduğunu cümle aleme kabul ettirdi ve ilk seçimlerde iktidara geleceğiz dedi.

Devlet Bahçeli, Türk halkına hep dürüst davrandı, hiç yalan söylemedi, her gittiği yerde hep doğruları anlattı ve tek çare MHP dedi!...

Devlet Bahçeli, bizde bu iman ve vatan aşkı var oldukça hiçbir kimseye boyun eğmeyeceğiz diyerek, Türk milletinin moral değerlerini yükseltmiş, her kesim tarafından takdir görmüştür.

Devlet Bahçeli, hayırlı ve önemli gördüğü konularda ve memleket meselelerinde taşın altına elini değil gövdesini koyan tek liderdir.

Devlet Bahçeli, Türk siyasi hayatında hep ilkeli ve onurlu hareket etti. Hiç kimsenin önünde eğilmedi. O hep kırıldı ama o hep dik durdu.

Devlet Bahçeli, MHP ve Ülkücü camiayı hiç ama hiç mahcup duruma düşürmedi, mahcup da etmedi. O Türk Milliyetçilerini ve Ülkücüleri Türk siyasetinde hiç ama hiç başlarını öne eğdirmedi, hep dik gezdirdi.

Devlet Bahçeli, bu dava Allah davasıdır, bu davanın sahibi Allah'tır, Allah için varız, Allah için çalışıyoruz, Allah'a teslim olmuş yürüyoruz.

Devlet Bahçeli, iman dolu kalbiyle davasını sırtlamış, memleketi uçurumdan almış, parti menfaatlerini bir tarafa bırakmış, önce vatan demiş.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum