PARTİM MHP ÜLKEM GÜVENDE...

Bugünkü yazıma Lider Devlet Bahçeli'nin şu sözleri ile başlamak istiyorum. Lider diyor ki: "Ve Tarih Bir Gün, Acz İçinde Kıvrana Kıvrana Şehadete Susamış Bir Ülkücüden Daha Müthiş Bir Silahın Keşfedilemediğini Yazmak Zorunda Kalacaktır!..." Evet Liderimiz çok doğru söylemiş. Katılmamak mümkün değil.

MHP Ülkemiz için elini değil, gövdesini taşın altına koymuştur. MHP'nin meselesi kimin ne olacağı değildir. Kimin hangi makam ve statüye kavuşmayı hedeflediği hiç değildir.

MHP yol gösteriyor, milletimizin ağrıyan başına şifa olmak istiyor ve yaklaşan tehlikeleri hissedip şimdiden tedbir alıyor.

Ancak, yine Lider Devlet Bahçeli'nin bir sözünün de unutulmaması gerekiyor: "MHP düşüncelerinin korunmadığı yerde ne işimiz var?"

Lider Devlet Bahçeli ile yol yürümek her Ülkücü için şereflerin en yükseğidir. Sözün sözümüz, yolun yolumuzdur. BİZ MHP'yi ve Liderimizi öyle sevdik ki, hiç tartışmaya açmadık...

MHP ve Lider Devlet Bahçeli hep Milli mağdur dur! Ama en büyük suç Türk milletinindir. Halen Milletinin adını zikretmeyenlerin arkasından gidiyorlar. Ey Türk titre ve kendine dön.

MHP ve Lider Devlet Bahçeli, Vatanın sigortası dır!... Siz, AKP'nin bastonu, sarayın arka bahçesi dersiniz, Biz, Devlet gibi Devlet ve adam gibi adam deriz!

Yolumuzdan döndürmeye çalışanların, aramıza fitne ve fesat tohumu ekmek için fırsat kollayanların, ayrıştırıcı, ötekileştirici ve küstürücü söylemlerle hareket edenlerin üzerine balyoz gibi ineceğiz. Canımız pahasına da olsa; Üç Hilali ve MHP'yi lekeletmeyeceğiz, yere düşürmeyeceğiz.

Siyaseten hadım olmuşlar ve nefesi tükenenler, kalkmış 50 yıllık duruşu, omurgası, kalitesi, haysiyeti, onuru, ilkeleri, ülküleri olan 300 milyonluk Turan coğrafyasında kurtarıcı görünen MHP ve Lideri Devlet Bahçeli 'ye dil uzatacak kadar alçak ve haysiyetsizler türemiş. Hain hep hain.

Ülkücülükte, yalana ve iftiraya yer yoktur! Fitne ve fesat saçmak isteyenler asla ve asla Ülkücü değildir, hiç olmamıştır.

Biz yine de vazgeçmedik MHP'yi ve Lider Devlet Bahçeli'yi sevmekten. Dün hain diyorlardı bu gün adam ne büyüksün demeye başladılar. İnanın bunların kıblesi hiç belli değil.

Hiç bir zaman makamda ve mevkide gözümüz olmadı. Kimseden bir şey talebimizde yoktur. Davanın maaşlı askeri değil, gönüllü askeri olduk. Karşımıza çıkan bütün engellere ve riyakarlıklara rağmen Teşkilat, Fikir, Lider hiyerarşisinden kopmadık. Dün Lider Devlet Bahçeli dedik... Bugün de Lider Devlet Bahçeli diyoruz.

Çünkü biz sevdamızı cüzdanımızda değil, yüreğimizde taşıyoruz. Çünkü Partim MHP, Ülkem güvende. Ülkücü harekette mihenk taşı olmak yeter bize... Ülkücü olmakta en büyük mirastır evlatlarımıza.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR