PKK YOK EDİLMEDEN, HUZUR BULMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL...

Türkiye'ye karşı düşmanlık besleyen güçler tarafından açılan sinsi, adı konulmamış bir savaş devam etmektedir. Vatandaşlarımız uyanık olmalıdır.

Kürt kardeşlerimizi istismar ederek, onları Ermenilerin kölesi yapmak isteyenlerin oyunlarını bozmalıyız. Kürt kardeşlerim de uyanık olmalıdır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak biz haklıyız. Hain çetelerin saldırılarına uğramış bulunmaktayız. Ne yaparlarsa yapsınlar yok olacaklardır.

PKK adını taşıyan sömürgecilerin ve düşmanlarımızın uşakları, vatanımızı parçalamak, milletimizi bölmek için her yerde. PKK terör örgütü milletimize karşı en kanlı ve canavarca metotlarla saldırılarını sürdürmektedirler. Bu saldırılar durdurularak, PKK denen fitne ve cinayet teşkilatı yok edilmeden Türk milletinin huzur bulması mümkün değildir.

Ülkeyi yöneten iktidarların halka, ortadaki PKK terör örgütünün gerçeklerini açıkça anlatması gerekmektedir. Bu acımasız bir terör örgütüdür.

Gerek Kürtçe, gerekse başka lehçeler konuşan vatandaşların, Milli Kurtuluş Savaşında olduğu gibi birbirlerine kenetlenip düşmanı yok etmelidir.

Arada çatlak sesler çıkaran sözde aydınların bozguncu sözlerine ve görüşlerine kulak asmamalıyız. Bunlar bizi yanıltarak gaflete sürüklemek ve PKK'nın isteklerine razı etmek gayesini gütmektedirler.

PKK'nın kökünün kazınarak tamamı ile yok edilmesinden, hem Türkiye içindeki hem de Türkiye dışındaki bütün varlığını söndürülmesinden başka çözüm yolu olamaz.

Gerekirse kısmı seferberliğe gidilmelidir. Bugüne kadar teröre karşı ihmalkar yürütülen faaliyetlerin yeterli olmadığı bir gerçektir.

TBMM'ye ihanet girmiştir. Meclis'te ihanet hareketi cüret bularak faaliyettedir. Onların ileri sürdüğünü yarın başka etnik kökenli kardeşlerimiz de isterse, ne olur? Amaç, Türkiye Cumhuriyeti'ni lokma lokma yok etmek. Bu akıl mı? Akıl, vicdan bunu kabul eder mi? Çeşitli etnik gurupları bünyesinde taşıyan Avrupa devletleri, Birleşik Avrupa çatısı altında kaynaşmaya çalışırken, bunlar Türkiye'yi nereye götürmek istiyor anlayın.

Evinde PKK canilerini saklayıp beslerse, oğlunun kimliğiyle tedavi ettirirse bunlar büyük suçlardır. Bölge halkı, bunlara PKK'nın destekçiliğini yapın diye oy vermiyor.

Türk milleti birbirinden bölünmeyi, ayrılmayı istemiyor. Nasıl kenetlenerek bölücülerin üzerine gideceğini çok yakında göreceğiz.

PKK denen fitne ve cinayet teşkilatı yok edilmeden Türk milletinin huzur bulması mümkün değildir. İnşallah PKK'nın yok olma günleri yakındır!

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum