SAYIN DEVLET BAHÇELİ SİZİ SEVİYORUZ!...

 

Doğru, dürüst, ilkeli, erdemli, asil ve adam gibi adam sayın genel başkanım sizi seviyoruz. Çünkü siz bizim başımızı hiç öne eğdirmediniz. Biz de sizi seviyoruz.

Hangi konuda ne söyledinizse hep haklı çıktınız. Haklı çıkmanıza rağmen hep birlikte size saldırdılar. Bu saldırılara karşı sabırla karşılık verdiniz, sabırla durdunuz. Onun için sizi seviyoruz.

İnsanlıktan nasibini alamayanlar, sizin rahatsızlığınızdan nemalanmak, faydalanmak ve sağlığınızı ganimet bilerek makamınıza göz diktiler ve genel başkan olmak istediler. Ama sizin o çelik iradenize çarparak yere düştüler. Bu bakımdan sizi seviyoruz.

Bizler, sizden çok memnunuz sayın genel başkanım. Çünkü siz iffetli, namuslu, yalan söylemeyen, ülkücüleri kucaklayan, harama tevessül etmeyen, kimsenin arkasından konuşmayan, davasını yaşayan ve davası için çalışan bir lidersiniz. O bakımdan sizi seviyoruz.

Sayın genel başkanımız öyle insanları milletvekili yaptı, öyle insanları bakan yaptı, öyle insanlara mevki verdi ki bu kişilerin alayı genel başkanımızı hançerlediler. Ama Allah'ın işine bakın ki, yere düşüremediler. Çünkü Allah doğrunun yanındaydı. Biz de doğru lideri seviyoruz.

Genel başkanımızı üzmeye hiç ama hiç kimsenin hakkı yoktur. Herkes haddini bilsin. MHP mensuplarının ve Ülkücülerin kafasını karıştırarak bir yerlere gelmek istiyorsanız avucunuzu yalarsınız.

Karanlıklarda gezenin aydınlıkla hiç işi olmaz. Devamlı karanlıkta kalır hiç görünmezler. Ülkücüler yıldızlar gibidir hep karanlıkta ortaya çıkarlar ve etrafı aydınlatırlar.

Gerçek Ülkücüler, genel başkanımızın etrafında kenetlenmiş, genel başkanımızla birlik içinde hak dava yolunda arkalarına bakmadan yürüyorlar. Bizler genel başkanımızı seviyoruz.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.