ŞEHİT ANALARININ GÖZ YAŞI AKP'YE BETDUADIR

.

Türkiye, AKP'nin dünyada eşi emsali görmemiş bir şekildeki yeni bir döneme girmiştir. Çünkü söz verir sözünde durmaz..

İçi boş efelenmeler, hiçbir inandırıcılığı olmayan kahramanlık masalları, dünyaya ayar verme tiyatroları hiçbir işe yaramadığı bir gerçektir..

AKP Hükümeti her zaman yaptığı gibi yine ülkeyi yalnızlaştırmış, itibarsızlaştırmış ve içine kapatmıştır. Çünkü nefesleri tükenmiştir..

Böyle gitmeyeceğini bu ülkeyi yönetenler de gördü ve anladılar. Her taraftan kriz sinyalleri gelmeye başladı. Kayıplar dayanılmaz noktada..

AKP Hükümetinin formülleri bellidir. Buldukları formül, yeniden teslim olmak ve her isteyene istediğini vermektir..

AKP Hükümetinin, ne efelenmelerinin bir hudutu var, ne teslim olmakta sınır tanıyorlar.Bir uçtan diğer uca savrulmuşlardır. .

İsrail'e teslimiyet vahim boyutlardadır. Resmi bir özürü duyan gören olmamıştır. AKP herşeyi kılıfına göre ayarlamasını çok iyi becerir..

Mavi Marmara'da hayatını kaybeden vatandaşların aileleri derin bir hayal kırıklığı içindedir..

Mavi Marmara resmen batarken, malum gemi filolarına yeni gemiciklerin eklenmesi artık daha kolay olacaktır..

Bizi asıl endişelendiren, terör ile ilgili bir çarkın dönmesi. Çünkü sicillerinde terör örgütleriyle şeref masaları kurup, pazarlık etmek var..

Bunca şehit, bu kadar kan, ağlayan analar ve iç savaş görüntülerinden sonra, yeni bir dönüşümle tekrar masa kurulursa şaşırmayacağız..

Zaten şehide "kelle" askerlik yan gelip yatma yeri değil miydi? Şehit anaları, "o kadınla ne konuşacağım" denilerek azarlanmaya alışıklar..

AKP'yi ganimet bilenler amansız biçimde saldırıyorlar. Ülkenin ve milletin artık tahammül gücü kalmamıştır. Böyle devam edemeyiz..

Bu vatan AKP'ye mahkum değildir. Silkinmek ve artık kendine dönmek zorundadır..

Şehit analarının, babalarının göz yaşını dindirecek ve onlara güzel bir ülke bırakmak ve bu hazin tabloyu değiştirecek tek parti MHP'dir..

Türkiye yeni bir döneme girmektedir. Tükenmiş, köhnemiş, millete ve ülkeye ağır bir yük olmaya başlamış AKP ve onun besleyicisi CHP var..

Diğer tarafta ise arınmış, durulmuş, çok daha hazır, bütün sözlerinde haklı çıkmış, "önce ülkem" diyen MHP var. Türk milleti ve Türk devleti çok daha iyisine layıktır. Yine söylüyoruz ve tarihe not düşüyoruz. MHP ülkenin ve milletin son şansıdır..

AKP şehit analarının akıtmış olduğu göz yaşını hep seyretmiş, hep kandan beslenmiştir. Şehit analarının göz yaşı AKP'ye betduadır..

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.