SEVEN SEVDİĞİYLE BERABERDİR, BİZ DE LİDER BAHÇELİ İLE BERABERİZ

Peygamber Efendimizin şu hadisi ile yazıma başlamak istiyorum; Peygamber Efendimiz buyuruyor ki: "Seven sevenle beraberdir" O zaman Lider Devlet Bahçeli'yi sevdiğimizden ve beraber olduğumuzdan dolayı, neden bize hakaret ediyorsunuz, neden kızıyorsunuz?

MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi sevdiğimizden dolayı, bize neden küfür ediyorsunuz, neden iftira atıyorsunuz, neden dedikodu ve fitne üretiyorsunuz... Sizde hiç Allah korkusu yok mu? Utanmaz adamlar!...

Lider Devlet Bahçeli'yi sevdiğimiz doğrudur! Yanındayız ve sonuna kadar da destekliyoruz suç mu? Anladığım kadarıyla sizde iman eksikliği var. Bence gidin bir imanınızı destekleyin ve kendinize gelin.

Ah ah! Keşke siz ve sizin gibiler Lider Devlet Bahçeli'nin tozu olsanız, keşke kırıntısı olsanız, keşke attığı tırnak olsanız!... Allah aşkına siz ve sizin gibilerde Lider Devlet Bahçeli'yi anlayacak kapasite var mı?

Vatanı ile, Bayrağı ile, Davası ile, Türklüğü ile, Ülkücü evlatları ile bütünleşmiş Sayın Devlet Bahçeli.. Allah sizi başımızdan eksik etmesin ve varlığın daim olsun.

Yazar Şükrü Alnıaçık'ın dediği gibi: "Cehaletin gerçeklerden çok yalanları, doğrulardan çok yanlışları, kahramanlardan çok sahtekarları sevdiğine şahidiz!"

MHP Lideri Devlet Bahçeli, doğru bildiğinden bugüne kadar milim şaşmadı. Hep sözlerinin arkasında oldu... Dün dündür-bugün bugündür demeyen tek lider ve adam gibi adamdır.

Lider Devlet Bahçeli, Ülkemizin bekası ve menfaatleri için Hükümeti destekliyor diye alçakça iftira atıyorsunuz. Sizde hiç utanma, arlanma yok mu?

MHP Ülke meselelerinde, asla siyasi hesaplar içinde olmaz. Çünkü Ülkenin varlığı MHP için her şeyin önündedir. İnsan bu kadar beyinsiz olur mu? Allah aşkına!...

AKP kurulduğu günden bugüne kadar hep yanlış yapıyordu.. Terör örgütleri ile hep dans ediyordu.. Ve FETÖ'ye her istediğini veriyordu.. Yalan mı?

AKP'nin yanlışlarına karşı en sert muhalefeti MHP yapmıştır. Lider Devlet Bahçeli her konuda haklı çıktı ve Ülkeyi uçurumun kenarından aldı.

AKP hükümeti hâlâ yanlış yapıyor... Barzani denen soytarıya gerekeni yapamıyor.... Lider Devlet Bahçeli, her konuda hükümeti uyardı... Eğer Lider Devlet Bahçeli'yi dinleselerdi Türkiye bu sıkıntıları hiç çekmezdi.

Lider Devlet Bahçeli, olmasaydı şuan FETÖ'nün ve dış güçlerin kucağında olacaktık. İslam ülkelerin hali içler acısı durumunda değil mi?

MHP'yi ele geçiremediğinizden dolayı sizde kuyruk acısı var. Siyasette sizin yeriniz, yurdunuz hiç olmayacak. Çünkü sizler ve sizin gibiler beddualısınız.

MHP ve Ülkücü camiaya verdiğiniz zarardan dolayı, Rabbim! İki yakanızı siyasette bir araya getirmez inşallah.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.