SİZ SENDİKACI MISINIZ, YOKSA SİYASETÇİ MİSİNİZ?

Fikir ve eylemde yoğunlaşmış, hayal ve hedefte yoğrulmuş Ülkücü gençlerimiz ile birlikte yürüyoruz. MHP Teşkilatlarımız Allah'a şükürler olsun dimdik ayaktadır. Ne acı tecellidir ki, bazı sendikacılar.. Sendikacılığı bırakmış "İpsiz-Sapsızların" derdine düşmüşlerdir.

Eğer siyasetle uğraşmak istiyorsanız sendika gömleğini çıkarın siyasete soyunun. Ama üzülerek ifade etmek isterim ki, her ahın bir acısı vardır. Gün gelir hesap mislisiyle sorulur. O zaman sizin ağa babalarınız sizi ve sizin gibi sendikacıları kurtarmaya gücü yetmeyecektir!...

Bu haddini aşan sendikacılar: MHP'nin altını oymak için, İpsiz-Sapsızlara yaranmak için mücadele ettiklerini çok iyi biliyoruz.

Bu haddini aşan sendikacılar: Kimin değirmenine su taşıdıkları meçhul olan, milli-yerli olmayan İpsiz-sapsızlara teşkilat kurmak için çırpınıyorlar. Hiç boşuna çırpınmayın... Çırpındıkça batacaksınız ve hak ettiğiniz yerde olacaksınız.

MHP'nin başarısı için, Ülkücülerin kutlu yolunda Allah rızası için bir damla teri olmayanlar zıvanadan çıkmış.. MHP ve Lider Devlet Bahçeli'ye muhalefet eden, küfür eden, hakaret eden kişilerle hareket etmeniz size ve sendikanıza hiç bir şey kazandırmaz!.. Aksine zarar görürsünüz... Hem de şiddetli bir şekilde zarar görürsünüz!...

MHP'nin 57'nci hükümeti zamanında Sendika 8 iş kolunda yetki aldı. Şimdi kaç iş kolunda yetki aldınız? Daha çok sorularım var. Yeri zamanı geldiğinde çok sorular soracağız merak etmeyiniz.

Lider Devlet Bahçeli bugün her şeye ve herkese rağmen Türkiye'nin ve Türk Milletinin bağımsızlık ve bekasının mücadelesini veriyor. Biz Ülkücüyüz.. Liderimiz Devlet Bahçeli'nin; sözü sözümüzdür.. Sözünün özü de, "Önce ülkem ve milletim"dir.. biliriz..

Bu sendikacılara diyorum ki?... Ülkücülerin olduğu yer MHP'dir, Lideri de Devlet Bahçeli'dir. Bu sendikacılara soruyorum?... MHP'ye ve Lider Devlet Bahçeli'ye küfür edenlerle, hakaret edenlerle, kuduz köpekler gibi saldıranlarla bu kadar yakınlaşmanızın nedeni nedir? Diyorum ki, bu kadar kol kola yürümeniz hayra-alamet değildir?...

Sıkıştığınız zaman MHP'nin kapısını çalacaksınız.. MHP sayesinde bir yerlerde olacaksınız.. Havanızı atacaksınız.. Gerdan kıracaksınız.. Afra-tafra yapacaksınız!... Utanmadan, arlanmadan, sıkılmadan MHP'ye zarar verenlerle MHP'ye zarar verme yarışına gireceksiniz. Ayıptır ayıp!.. Biraz insanda erdemlik ve adamlık olur.

Ne yaparsanız yapın, ister çatlayın, ister patlayın, ister yerin dibine girin, ister göğe çıkın!... Bölünmeyeceğiz, dağılmayacağız, yıkılmayacağız. Allah'ın izniyle başaracağız ve MHP'yi iktidar yapacağız.

Sahi siz; Sendikacı mısınız? yoksa Siyasetçi misiniz? Siz kimsiniz? kendinizi ne zannediyorsunuz? Çok havalara girmeyin.. Karanlık sokaklarda olmayın.. İçki masalarında bulunmayın.. Kapalı kapılarda görünmeyin.. Kahve köşelerinde konuşmayın işinize bakın.

Bizlerde yıllarca sendikacılık yaptık, yıllarca mücadele verdik, yıllarca başkanlık yaptık. Ama sizler gibi hiç ama hiç zıvanadan çıkmadık, partimize ve liderimize hıyanetlik etmedik.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum