SİZDE NE ŞEREF, NE HASİYET VAR!..

Türk vatanının karşı karşıya kaldığı tehditleri görmezden gelip, bize demokrasi dersi vermeye çalışıyorlar. Siz önce kendinize bakın!

Türk vatanını bölmek için her Bizans oyunu oyna, her gün vatanımızda kan dök, kan dökmek için her yol mubah de, sonrada demokrasi de.

Vatanımız için her türlü kalleşliği, bölücülüğü yap. Vatanımızın her köşesinde kan dök, sonrada demokrasi için avazın çıktığı kadar bağır.

Sizin kadar alçak, sizin kadar iki yüzlü, sizin kadar şerefsiz dost ülke görmedik. Ülkemizde bu kadar kan dökülmesinde siz ne yaptınız?

Ülkemizin hemen hemen her yerinde terör kan akıtıyor, can alıyor. Bu bombalar sizlerin ülkesinde patlasa ne düşünür, ne yaparsınız?

Size gelince terör.. Sıra Türkiye'ye gelince terörün adı demokrasi, kalleşliğin adı insan hakları, ihanetin adı barış oluyor. Geçin bunları!

Bu cennet vatanımızda Türk Milletine ve Devletine demokrasi dersi vermeye kalkışanların elleri kanlıdır, lekelidir, kirlidir.

Siz var  ya sız! Hainleri ülkenizde besleyen, barındıran, azdıran, ellerine silah veren, Türkiye'ye karşı kışkırtan, harekete geçiren sizsiniz siz!

ABD ve diğer zalim ülkeler binlerce kilometre öteden gelip milyonlarca Müslümanı vahşice katlederken demokrasiyi gerekçe gösteriyorlar.

Türk Devleti kendini savunup, hukukunu uygularken demokrasi dışına çıkmış oluyor. Siz haydut kanunlarınızı uygularken demokrasi öyle mi?

Sizde ne şeref, ne hasiyet var. Utanmadan, sıkılmadan ve büyük bir rezillikle Türkiye'ye ders vermeye, akıl yürütmeye kalkışıyorlar.

Hiç kimse bu vatanın ve milletin ekmeğini yiyip, bu ülkenin imkanlarını kullanıp, bu devlete kafa tutamaz. Kafa tutanın kafası kopar.

Zamanında müzakere yerine mücadele edilseydi, masa kurmak yerine hadleri bildirilseydi, ne bu kadar kan dökülürdü, ne de bu kadar şehit verilirdi.

Eğer Devlet Bahçeli'yi dinlemiş olsalardı, bugün Ülkemiz bu hallere düşmezdi. Her neyse zararın neresinden dönülürse kârdır.

Yazar Mustafa Önder'in ifade ettiği gibi, Çok yaşa Devlet Bahçeli!.. Sonunda birilerine "Devlet Başa Kuzgun Leşe" dedirttiğin için!

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.